MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung Galaxy S9 má 960 FPS super slow-motion video. Prvé testy vyzerajú úžasne!
zdroj: youtube.com / Samsung

Samsung Galaxy S9 má 960 FPS super slow-motion video. Prvé testy vyzerajú úžasne!

Na internete sa objavujú prvé videá, ktoré testujú novú funkciu "super spomaleného" videa v Samsungu Galaxy S9. Vybrali sme tri najzaujímavejšie.

Samsung to s fotoaparátmi vždy vedel. Aj jeho najnovšia vlajková loď Galaxy S9 sa môže pýšiť skvelým, prelomovým fotoaparátom s premenlivou clonou. Vďaka nej dokážete fotiť aj pri veľmi zlých svetelných podmienkach. Okrem toho ale prišiel aj s novinkou nazvanou "super slow-motion", ktorá umožňuje nakrúcať videá pri 960 snímkoch za sekundu. To je až 32 násobné spomalenie videa!

Nutno povedať, že v prípade "super spomaleného" videa nejde o prvý mobil s touto funkciou. 960 FPS ponúkala už Sony Xperia XZ minulý rok. Aj napriek tomu sme ale boli zvedaví, ako bude slow-motion v podaní Samsungu vyzerať a môžeme si to hneď pozrieť na prvých testovacích videách. Musíme uznať, že výsledky vyzerajú úchvatne!

Rich DeMuro vyskúšal spomalenie Galaxy S9 na hracích kartách, kornfetách a Coca-Cole.

zdroj: youtube.com / Rich DeMuro

Na YouTube kanály SamMobile vidíme ako celý proces nakrúcania vyzerá v praxi. Prasknutý balón s vodou proste musí vyzerať skvelo, ak ho nakrútite spomalene.

zdroj: youtube.com / SamMobile

960 FPS v smartfóne si vyskúšali aj profesionáli. Chalani zo známeho YouTubového kanálu The Slow Mo Guys, ktorí sa venujú spomaleným videám, si Galaxy S9 veľmi obľúbili a priniesli nám sériu zaujímavých videí.

zdroj: youtube.com / Samsung
zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Samsung Galaxy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio