MOBIL.sk MOBIL.sk

Miliardár Bill Gates sa pokúšal uhádnuť ceny tovaru v obchodoch. Takto to dopadlo!
zdroj: Ellen Show

Miliardár Bill Gates sa pokúšal uhádnuť ceny tovaru v obchodoch. Takto to dopadlo!

Bill Gates je v technologickom svete silným pojmom. Zakladateľ spoločnosti Microsoft sa totiž vo veľkom zaslúžil o to, ako dnešné technológie vyzerajú. To mu prinieslo bohatstvo, ale zároveň ho to odtrhlo od bežného sveta.

Moderátorka Ellen DeGeneres si do svojej Ellen Show technologického mága zavolala a rozhodla sa mu dať jednoduchú úlohu. Chcela, aby určil cenu piatich položiek, ktoré bežne ľudia nakupujú v obchode. Vo výbere sa nachádzala ryža, kapsule na pranie, zubná niť, pizzové rolky a polotovar.


Bill Gates sa hneď na začiatku priznal, že už veľmi dlho v obchode nenakupoval a bolo to vidieť aj na jeho odhade. Za ryžu by zaplatil 5 dolárov, a pritom stojí v dolároch porovnateľnú sumu ako u nás. Na ďalšie položky sa už pozrite vo vtipnom videu.

zdroj: Ellen Show

Zakladateľ Microsoftu sa dnes venuje už najmä filantropickej činnosti, kde so svojou manželkou Melindou pomáhajú tam, kde je to potrebné. Prevádzkujú charitatívnu nadáciu Billa a Melindy Gatesovcov. Takže hoci so svojím majetkom nemá poňatie o cenách v obchodoch, kontakt s bežnými ľuďmi a ich problémami rozhodne nestratil.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio