MOBIL.sk MOBIL.sk

SKVELÉ APPKY: SELFIE #1
zdroj:

SKVELÉ APPKY: SELFIE #1

Vítam vás pri seriáli SKVELÉ APPKY, kde vám budeme prinášať vždy 5 TOP aplikácií rôznych žánrov, ktoré určite stoja za vyskúšanie. Prvý diel sa bude niesť v štýle fenoménu SELFIE. Pokiaľ budete mať nápad na aplikáciu, ktorá vo výbere nie je, dajte nám vedieť v diskusii. Určite stravíme ďalší nadupaný selfie výber.

MEITU

Meitu
meitu.com

Číňania sú iní. A je to vidieť aj na prvej, vcelku exotickej appke pre selfie fotky. Okrem nepreberného množstva funkcií a farebných štetcov na úpravu a skrášlenie fotiek svojej tváre, ponúka aj jeden netradičný mód nazývaný Hand-Drawn, kde premení vašu selfie na princeznovskú kresbu v štýle Hentai. Jemné črty, obrovské žiariace oči, vtáčiky, kvietky atď. Pôsobivé, najmä keď ste chlap a máte bradu. No čo, musel som to vyskúšať. Už viem, aké je to byť princeznou. Stiahnuť si ju môžete klikom na odkaz iOS alebo Android pre konkrétnu platformu.

Platforma: iOS / Android

Developer: Meitu, Inc.

Cena: ZADARMO


MakeupPlus

makeup plus
meitu.com

Túto aplikáciu si užijú najmä ženy a dievčatá. Áno, aj túto som skúšal na sebe. Ponúka kompletný mejkap (make up) formou rozšírenej reality. Takže sa dá medzi jednotlivými stylingmi tváre prepínať v reálnom čase. Je tu všetko od jemného líčenia, ktoré ani nepostrehnete, až po výrazný glam mejkap. Je tam aj oddelenie pre pánov, ktorí holdujú mejkapu. V sekcii LAB si navyše môžete vyskúšať odtiene popredných značiek a hneď si ich odtieň na sebe aj virtuálne vyskúšať. Už sťahujete, dámy? Poprípade páni?

Platforma: iOS / Android

Developer: Meitu, Inc.

Cena: ZADARMO


FaceApp

faceapp
faceapp.com

Opäť trocha z iného súdka. FaceApp vezme fotku, spracuje ju a vypľuje vaše staršie ja, mladšie ja, vaše detské ja, krajšie ja, usmievavé ja atď. Aby ste dosiahli pôsobivého výsledku, musíte sa chvíľu snažiť a skúšať to. Občas je to strašné, ale občas šialene dobré. Nakoniec si z toho môžete urobiť koláž a pochváliť sa ostatným. Ja som si s kamošmi pri hre s FaceApp užil vždy veľa srandy. Skúste ju!

Platforma: iOS/ Android

Developer: Wireless Lab OOO

Cena: ZADARMO


Snapchat

snapchat
snapchat.com

Snapchat asi väčšine netreba predstavovať, ale predsa. Ide o aplikáciu, ktorá vznikla so zámerom posielania fotiek, ktoré sa po čase mažú. V Amerike má 50 miliónov používateľov a u nás naberá na popularite tiež. V dnešnej dobe aplikáciu rozšírili rôzne filtre, popisky a doplnky. A tiež jedna podstatná vec. Video. Zmena vizáže, zmena hlasu, srnka, zajačik, je veľa možností ako pobaviť známych krátkym vtipným selfie videom. Dúfam, že dnes ste už nejaké poslali.

Platforma: iOS / Android

Developer: Snap Inc.

Cena: ZADARMO


AirBrush

airbrush
airbrush.com

Mocný nástroj. Ja osobne teda nie som fanúšikom selfie, ale pri tejto appke som sa zasekol na pol hodinu a dosť som sa bavil. Zjemní črty tváre, vybieli zuby, odstráni kruhy pod očami, vyrážky, zmenší nos, rozostrí pozadie. Proste na výslednej fotke budete modelky a modelovia, aj keď sa na seba už vlastne ani nebudete podobať. Výsledky a ich kvalita prekvapili aj mňa samého, a to som v živote videl už kadečo.

Platforma: iOS / Android

Developer: Meitu, Inc.

Cena: ZADARMO

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio