MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosť Sony sa na poslednú chvíľu rozhodla zmeniť dizajn svojej vlajkovej lode
zdroj: Sony Xperia XZ Premium (Zdroj: .pexels.com)

Spoločnosť Sony sa na poslednú chvíľu rozhodla zmeniť dizajn svojej vlajkovej lode

Od spoločnosti Sony sa očakáva, že koncom tohto mesiaca predstaví svoju vlajkovú loď pre tento rok. Podľa všetkého sa však na poslednú chvíľu rozhodla zmeniť jej dizajn.

Japonská spoločnosť vyrábajúca elektroniku urobila nevšedný krok. Americká FCC (Federálna komunikačná komisia) totiž od Sony dostala list so žiadosťou zrušiť nahlášku dizajnovej podoby ich najnovšieho mobilu. Dôvod žiadosti majú byť dizajnové zmeny.

So zrušením by nemal byť žiadny problém, keďže Sony svoj schválený mobil ešte nepredstavilo a ani nezačalo predávať. List je datovaný na 7. februára, takže pravdepodobne už nebude dosť času na nejaké veľké zmeny v dizajne. Evidentne sú však dosť dôležité na to, aby Sony urobilo takýto krok.

Sony-Xperia-Dismissal (1)
zdroj: FCC prostredníctvom Xperia Blog

V liste sa dizajnová zmena nijak nešpecifikuje, akurát dúfame, že Sony nechce pridať výrez na displej. Tých by sa výrobcovia totiž mohli skôr zbaviť. Sony potvrdilo, že svoju vlajkovú loď predstaví už 26. februára, teda iba jeden deň po Samsungu a jeho predstavení modelov Galaxy S9 a S9+. Okrem vlajkovej lode sa od Japoncov očakáva aj odhalenie dvoch modelov strednej triedy, ktoré by tiež mali ponúknuť výraznejšie zmenený dizajn.

Najnovšie z kategórie: Sony

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio