MOBIL.sk MOBIL.sk

Twitter zaplavili videá s falošným Kim Čong-unom na olympiáde! Namieril si to rovno medzi severokórejské roztlieskavačky
zdroj: Facebook

Twitter zaplavili videá s falošným Kim Čong-unom na olympiáde! Namieril si to rovno medzi severokórejské roztlieskavačky

Nuž, aj toto je cesta, akou vzbudiť rozruch. Imitátor severokórejského vodcu si to namieril rovno medzi roztlieskavačky spojeného kórejského tímu. Tie nevedeli, čo majú robiť.

Asi každému je jasné, že takýto krok spôsobil značný rozruch. Niektoré roztlieskavačky sa ihneď postavili, aby si uctili svojho vládcu, neskôr sa však spamätali.

zdroj: facebook.com

Človek identifikovaný ako Howard je Austrálčan s čínskymi koreňmi a prišiel sa pozrieť na hokejový zápas žien medzi Japonskom a spojeným kórejským družstvom. Počas zápasu si zašiel medzi roztlieskavačky spojeného kórejského tímu mávajúc vlajkou. Zástupcovia KĽDR z neho veľmi nadšení neboli.

Howard, ktorý momentálne žije v Hong Kongu, hovorí, že ochranka severnej Kórei sa ho snažila vyhodiť z arény.

zdroj: twitter.com
"Kopali ma do holení títo tvrdí chlapci a kričali na mňa naozaj nahnevane niečo v kórejčine," povedal Howard v rozhovore pre rádio.

Neskôr ho obkolesili juhokórejskí policajti a do konca zápasu ho zadržali pre jeho vlastnú ochranu.

zdroj: twitter.com
"Hovorili mi, že je to kvôli mojej vlastnej bezpečnosti. Tak som im povedal, pozrite, chlapci, neporušil som žiadny zákon, neurobil som žiadne politické vyhlásenia. Prišiel som sem ako držiteľ lístka, môžem teda sledovať zápas tak ako všetci ostatní," dodal.
zdroj: twitter.com

Je nutné poznamenať, že toto nie je jeho prvý výstup na tejto olympiáde. Pri otváracom ceremoniáli sa ukázal spolu s imitátorom amerického prezidenta Donalda Trumpa. Napriek tomu, že svojim vystupovaním chodí po tenkom ľade a značne tým provokuje niektorých jedincov, má na celú situáciu iný názor. Robí to z presvedčenia.

"Najobávanejšou zbraňou akejkoľvek diktatúry je totiž satira," hovorí Howard.
Embed from Getty Images
zdroj: Getty Images

Howard si spolu s ďalšími imitátormi dokonca stihol zahrať v jednom hudobnom klipe

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio