MOBIL.sk MOBIL.sk

Používatelia Tinderu si menia svoju polohu na Pjongčang. Chcú sa zoznámiť s olympionikmi
zdroj: youtube.com / Tinder , pixabay.com

Používatelia Tinderu si menia svoju polohu na Pjongčang. Chcú sa zoznámiť s olympionikmi

Olympiáda ovplyvnila dokonca aj internetové zoznamky. Podľa štatistík stúpol počet ľudí, ktorí si zmenili polohu na dejisko hier o takmer 2000 percent!

Olympijské hry v Pjongčangu sú už v plnom prúde. Za sebou máme prvé disciplíny, celé Slovensko sa teší zo striebra Kuzminovej a organizátori sa už museli vysporiadať s kybernetickým útokom. Celý svet  skrátka žije olympiádou. Hry už dokonca stihli ovplyvniť aj zoznamky – konkrétne Tinder.

Jeho používateľom už nestačí fandiť a sledovať svojich obľúbených športovcov v televízií. Chcú byť priamo v centre diania, aj keď len virtuálne. Mnoho z nich si totiž mení svoju polohu v Tinderi na Pchjongčchang, aby mohli kontaktovať športovcov. Podľa Tinderu vzrástol počet ľudí, ktorí si takto zmenili polohu až o 1 850 percent.

Samotná aplikácia ponúka funkciu Tinder Passport, vďaka ktorej si ktokoľvek môže zmeniť svoju reálnu polohu. Vďaka tomu môže sledovať, hodnotiť a písať si s používateľmi z celého sveta. Jediné, čo na to potrebujete, je účet Tinder Plus alebo Tinder Gold.

Petra_Vlhova_in_action
wikipedia.org

Hlavná charakteristika aplikácie je, že si užívateľ prezerá fotky ostatných zaregistrovaných ľudí. V prípade, že ho osoba zaujala, potiahne doprava a ak sa mu nepáči, potiahne doľava. A ak sa stane, že dvaja ľudia si navzájom vyjadria sympatie, Tinder ich prepojí. Podľa štatistík sa to práve potihanutiami doprava v Pchjongčchangu len tak hemží. Ľudia ťahajú doprava až o 565 percent viac ako je priemer.

Zaujímavá je aj štatistika, z ktorých krajín ľudia najčastejšie „virtuálne cestujú“ do Pjongčangu. Najviac ľudí, ktorí si zmenili polohu na dejisko Olympijských hier je z USA. Druhé miesto potom patrí Švédsku a tretí v poradí sú užívatelia z Anglicka.

Najnovšie z kategórie: Appky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio