MOBIL.sk MOBIL.sk

Skvelá mobilná hra Alto's Odyssey dorazí už čoskoro
zdroj: Alto's Adventures / youtube.com

Skvelá mobilná hra Alto's Odyssey dorazí už čoskoro

Nikdy nebola tak skvelá doba na dobré hry ako je dnes. Na mobiloch ich existujú desiatky tisíc, ale len niektoré sú skutočne dobré.

Výpočtový výkon dnešných mobilov dovoľuje vývojárom hier vytvoriť skutočné skvosty. Už viac nepotrebujeme herné konzoly, proste chytíte svoj smartfón a hráte sa. Sú však tituly, ktoré akoby vyčnievali z radu. Jedným z nich je aj hra Altos's Adventure, ktorú hráči hodnotia veľmi kladne. Dobrou správou je, že sa čoskoro dočká pokračovania.

Vývojár(i) menom Snowman mal(i) veľmi ťažkú úlohu - priniesť pokračovanie veleúspešnej hry Alto's Adventures, ktorá je doteraz považovaná za jednu z najlepších hier, ktoré si môžete zahrať na mobile. Lenže od vydania v roku 2015 už uplynul nejaký ten piatok a pokračovanie sa stále nejako odkladalo. Až doteraz.

zdroj: Alto's Adventure / youtube.com

Hra je podľa všetkého hotová a k hráčom dorazí už čoskoro. Bude sa volať Alto's Odyssey a mala by ponúknuť rovnakú dávku zábavy ako originál. Budete hrať za postavičku na doske, púšťajúcu sa po pieskových dunách. Na rozdiel od prvého dielu tu budú k dispozícii rozdielne prostredia. Púštne duny, tajomné chrámy a kaňony smrti. Hra bude opäť definovaná pútavou grafikou a sugestívnou hudbou.

Cena by sa mala pohybovať na hranici 5 eur a bude dostupná pre operačné systémy iOS a Apple TV. Vydaná by mala byť 22. februára. O vydaní pre operačný systém Google Android zatiaľ správy nie sú. Pokiaľ by sa vám však nechcelo čakať, môžete si stiahnuť prvý diel, ktorý nájdete v obchode Apple App Store za podobnú cenu. V Google Play je hra zadarmo.

Stiahnuť Alto's Adventures pre Google Android

Stiahnuť Alto's Adventures pre Apple iOS

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio