MOBIL.sk MOBIL.sk

Modely Galaxy S9 a S9+ sa spoločnosti Samsung nepodarilo udržať v tajnosti (FOTO)
zdroj: Evan Blass / twitter.com

Modely Galaxy S9 a S9+ sa spoločnosti Samsung nepodarilo udržať v tajnosti (FOTO)

O budúcich Samsungoch rady Galaxy S toho už vieme vcelku dosť. Ale doteraz sme nemali možnosť pozrieť si ich na nejakých kvalitnejších fotografiách alebo vizualizáciách. Lenže Samsung si ich vzhľad nedokázal ustrážiť ani tento rok.

Novinár a analytik, Evan Blass, sa totiž na svojom twitterovom účte pochválil vzhľadom budúcich vlajkových lodí od Samsungu. Vizualizácie sú tak detailné, že by sme sa ich nebáli označiť za finálne. Okrem zaujímavej fialovej farby a kompletného vzhľadu však odhaľujú aj iné zaujímavé veci.

zdroj: Evan Blass / twitter.com

Hneď na prvý pohľad do očí udrie hlavný fotoaparát na zadnej strane oboch zariadení. Ten nie je v oboch prípadoch rovnaký. Samsung sa rozhodol ísť cestou spoločnosti Apple a zaumienil si, že dva najlepšie modely nebudú najlepšie identicky. V minulosti ich rozlišovala iba veľkosť zariadenia, displeja a batérie. Tento rok to bude aj fotoaparát. Kým väčší model Galaxy S9+ dostane duálnu kameru, základný Galaxy S9 sa bude musieť uspokojiť s jednou optikou. Dobrou správou je, že kvalita fotiek by sa mala výrazne zvýšiť.

Farbu Lilac Purple, do ktorej sú smartfóny na obrázkoch zaodeté, považujem za vydarenejšiu než minuloročnú Orchid Grey. Tá bola len variantom klasickej striebornej farby. Na obrazovke telefónov vidíme dátum 16. máj, čo pravdepodobne odkazuje na to, kedy sa smartfónov reálne dočkáme na niektorých trhoch. Už aby to tu bolo, vyzerajú totiž viac než skvelo.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio