MOBIL.sk MOBIL.sk

Tieto smart ponožky sa stanú vašim trénerom. Ocení ich každý bežec!
zdroj: Sensoria

Tieto smart ponožky sa stanú vašim trénerom. Ocení ich každý bežec!

Sensoria je výrobca smart športového oblečenia. Medzi ich výrobky patria aj smart ponožky pre bežcov.

Veľmi veľa ľudí dnes volí beh ako svoju primárnu pohybovú aktivitu. Ide o aeróbnu činnosť, ktorá podporuje krvný obeh, pomáha spaľovať kalórie a čistí myseľ. Aj beh však má svoje zásady a pokiaľ ho nevykonávate správne, môže vám to spôsobiť problémy s kĺbami. Pokiaľ nemáte trénera, je veľmi obtiažne zistiť, či beháte správne. So smart ponožkami od americkej spoločnosti Sensoria by však správne obdehané kilometre mali byť hračkou.

16160141785_b70a18cae3_k
Sensoria

Ponožky sú z hi-tech bežeckého materiálu a v podošve majú niekoľko senzorov priamo z dielne spoločnosti Sensoria. Tie snímajú silu dopadu a vyhodnocujú správnosť vášho došľapu. Informácie z nich sa potom prostredníctvom Bluetooth odosielajú do mobilnej aplikácie, ktorá dáta vyhodnotí a v reálnom čase vám poskytuje zvukovú a obrazovú odozvu, aby vás vo vašom behu usmernila a zabránila potencionálnym zraneniam v budúcnosti.

smart ponozky
Sensoria

Sensoria fitnes ponožky sa tiež dodávajú s náramkom, ktorý sa magneticky upevní na jeden z vašich členkov. Ten ráta vaše kroky s oveľa väčšou presnosťou než iné smart doplnky. Ukáže vám tiež rýchlosť, prekonaný výškový rozdiel, vzdialenosť či kadenciu na základe čoho budete mať oveľa presnejšie údaje o spálených kalóriách. Ide tak o ultimátne kombo smart doplnkov, ktoré vám pomôžu rapídne zlepšiť techniku a posunúť vás tak na vyšší level.

zdroj: Sensoria / youtube.com

V balení nájdete 2 páry smart ponožiek a jeden náramok na členok. Môžete si samozrejme vybrať svoju veľkosť ponožiek. Za celé balenie zaplatíte 199 amerických dolárov (159 eur), aj keď výrobca upozorňuje, že pokiaľ si ponožky kupujete z oblasti mimo Ameriky, mali by ste počítať s ďalšími poplatkami za dane, clo a podobne. Pokiaľ máte záujem len o ponožky, tie stoja 49 dolárov (39 eur). Najväčšou položkou v balíku je teda náramok na nohu.

Sensoria

Spoločnosť Sensoria predáv aj iné športové smart oblečenie, v rátane funkčných tričiek, tielok či športových podprseniek. Môžete sa tak kompletne zaodieť pre akúkoľvek pohybovú činnosť a zo svojich výkonov získať výsledky ako od športového lekára. Celý sortiment nájdete na oficiálnej stránke výrobcu.

Najnovšie z kategórie: Smart

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio