MOBIL.sk MOBIL.sk

Elephone U a U Pro: nadupané čínske bezrámikové smartfóny s podporou 1TB microSD kariet!
zdroj: elephone.hk

Elephone U a U Pro: nadupané čínske bezrámikové smartfóny s podporou 1TB microSD kariet!

Elephone U a U Pro sú čínske smartfóny, ktoré svojim prevedením pripomínajú Samsung Galaxy S8 . A zdá sa, že mu môžu konkurovať aj svojim prevedením!

Snáď už nikoho netreba presviedčať o tom, že aj Číňania vedia vyrábať smartfóny. Značky ako Xiaomi či OnePlus dokazujú, že mobily môžu byť vybavené tým najlepším hardvérom a zároveň si držať nízku cenu. Aj preto ich proste milujeme!

Novým prírastkom do rodiny výkonných čínskych smartfónov, ktoré môžu konkurovať popredným značkám za niekoľkonásobne nižšiu cenu, sú aj dve novinky od nie až tak známej značky Elephone. Smartfóny nesú označenie U a U Pro. O týchto novinkách spoločnosť informovala už v minulosti., ale až teraz sme sa dočkali bližších informácií o konkrétnych modeloch. A vyzerá to tak, že Elephone U aj U Pro by mohol stáť za to!

Oba smartfóny na prvý pohľad pripomínajú Galaxy S8 od Samsungu. Hlavným dôvodom je prémiový dizajn z kovu a skla a zakryvený 6 palcový AMOLED displej.

5
elephone.hk

Zaujímavý pohľad je aj do “vnútorností” smartfónu. 4GB RAM v prípade verzie U a 6GB v U Pro je skutočne obdivuhodná veľkosť. Trend duálnych kamier neobišiel ani inžinierov z Elephone a na zadnej strane oboch modelov tak nájdeme dva 13MP senzory. Selfie by ste si mohli odfotiť 8MP foťákom na prednej strane. Súčasťou mobilov bude aj funkcia odomykania tváre, ktorú poznáme napríklad z iPhonu X.

Za zmienku stojí aj úložisko, ktoré sa pohybuje od 64GB do 128GB. Pokiaľ ste ale zvyknutí mať v mobile kvantum súborov a toto miesto by vám asi nestačilo, Elephone U a U Pro podporuje microSD kartu až do veľkosti 1TB! Áno, čítate správne, jedentisíc gigabajtov. Už len počkať, kým niekto takú kartu vyrobí...

2
elephone.hk

Elephone už spustila predbežnú registráciu na rezervovanie si jednotlivých kusov mobilu. Zatiaľ ale stále nevieme, koľko budú vlastne jednotlivé modely stáť. Všetko sa ale zrejme dočkáme 8. februára 2018 na konferencií v Madride.


Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio