MOBIL.sk MOBIL.sk

Oops! Samsungu unikla fotka balenia Galaxy S9 aj s podrobnými informáciami. A sú pozitívne
zdroj:

Oops! Samsungu unikla fotka balenia Galaxy S9 aj s podrobnými informáciami. A sú pozitívne

Ako to už býva zvykom, čím bližšie sa nachádzame k predstaveniu akejkoľvek vlajkovej lode, tým viac informácií sa dostáva na povrch. Občas sú to iba dohady, no niekedy sa na verejnosť dostane aj oficiálne predajné balenie. A z toho sa už rozhodne dá vyčítať všeličo.

Po tom, čo sme sa iba včera dozvedeli dátum predstavenia, ktorý potvrdil samotný šéf Samsungu, DJ Koh, dnes sa na internet dostala fotografia predajného balenia a ako fanúšikovia ďakujeme udatnému pracovníkovi továrne, ktorý sa neváhal o tento obrázok podeliť. Zadná strana krabice ukazuje niekoľko detailov, ktoré sú nám známe, ale nájdeme medzi nimi aj niekoľko veľmi zaujímavých noviniek.

Galaxy S9 ponúkne 5,8-palcový displej. odolnosť voči prachu a vode, čítačku dúhovky, bezdrôtové nabíjanie a množstvo iných vecí, o ktorých sme vedeli. Čo je však nové, je číslo clony uvedené pri hlavnom (dual pixel) fotoaparáte. Konkrétne ide o dve čísla - f1.5/f2.4. Pre všetkých, ktorým to nič nehovorí, to zhrniem. Samsung Galaxy S9 by mal mať lepšie rozostrenie pozadia na fotkách, než ktorýkoľvek iný model. Nebude mať totiž pevnú clonu, ale optiku s premenlivými hodnotami. Samsung už podobnú technológiu má v modeli W2018, ten sa však predáva iba v Číne. Ukážku toho, ako zmena clony pôsobí na fotku si pozrite nižšie.

Ďalšou skvelou správou je podpora "Super Slow-mo" režimu. Ten by mal po vzore nových modelov od Sony nahrávať super pomalé videá. Xperia od Sony dokážu zaznamenať 960 snímkov za sekundu. Uvidíme, s čím príde Samsung. Poslednou veľkou vecou, po ktorej fanúšikovia Samsungu už roky volajú, sú stereo reproduktory. Samsung si zložil klapky z očí a model S9 bude konečne modelom, ktorý ich dostane. A nebudú len tak hocijaké. O ich nastavenie sa postarala značka AKG.

Ak bol Samsung Galaxy S8 výborným zariadením, "galaxyesdeviatka" ho posunie na nový level. Vylepší totiž tých pár nedostatkov, ktoré si niesla predchádzajúca verzia . A funkcie, ktoré už skvelé boli, ešte viac vylepší. Už sa tešíme!

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio