MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung odhalil, kedy predstaví nové modely série Galaxy S9
zdroj: pexels.com

Samsung odhalil, kedy predstaví nové modely série Galaxy S9

Veľtrh CES 2018 v Las Vegas je v plnom prúde a viacero správ z tejto populárnej akcie nebolo zrovna pozitívnych. Spoločnosť AT&T v poslednej chvíli odskočila od dohody s Huaweiom o predaji smartfónov v USA, Samsung priznal, že tento rok nemá šancu uvoľniť svoj prvý skladací smartfón.

Potom však prišla aj jedna pozitívna správa: mobilný šéf Samsungu DJ Koh priznal, že očakávaná novinka Galaxy S9 a S9+ budú oficiálne predstavené na ďalšom veľtrhu MWC 2018 v Barcelone koncom februára. Koh okrem toho na tlačovej konferencii v priebehu CES uviedol, že okrem odhalenia zariadenia by sme sa na prehliadke mohli dozvedieť aj dátum vydania. Súčasné fámy naznačujú, že Galaxy S9 aj S9+ by sa mali do predaja dostať súčasne, na prednej strane sa budú vynímať QHD+ Super AMOLED displeje s pomerom strán 18,5:9 a s uhlopriečkami 5,8 resp 6,2 palca. V závislosti od krajiny predaja dostanú procesory Exynos 9810 a Snapdragon 845. Ich veľkým plusom bude aj úložný priestor 512GB.

Samsung prostredníctvom Koha tiež uviedol, že Bixby 2.0, čo je aktualizáciou pôvodného hlasového sprievodcu od Samsungu, uzrie svetlo sveta tiež v roku 2018. Všetky zariadenia od Samsungu do roku 2020 ju majú dostať, okrem telefónov aj všetky domáce počítače, televízory, a iné. Pripomeňme si, že MWC 2018 (Mobile World Congress) sa uskutoční od 26. februára do 1. marca. 

Najnovšie z kategórie: Samsung Galaxy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio