MOBIL.sk MOBIL.sk

Túto vianočnú smart výzdobu vám budú závidieť všetci susedia!
zdroj: Twinkly.com

Túto vianočnú smart výzdobu vám budú závidieť všetci susedia!

Poznáme smart peňaženky, smart vysávače, smart hodinky a dostalo sa aj na Vianoce. Na Kikcstarteri sa objavili smart svetlá, ktoré vám budú závidieť všetci susedia v okolí.

Už sa nemusíte spoliehať na statické svetielka alebo obyčajné blikanie. S vianočnými smart svetielkami Twinkly bude váš stromček pripomínať Las Vegas.

Firma LEDWORKS na pred dvomi rokmi zahájila kampaň na Kickstarteri a bola úspešná vďaka čomu mohli začať vyrábať svietiace reťaze, ktoré sa dajú obládať pomocou vášho smartfónu. A nejde len o vypínanie a zapínanie svetiel. Na smartfóne môžete ovládať farby a vytvárať obrazce, ktoré urobia výnimočným každý vianočný stromček.

V ponuke rôzne dĺžky reťazí. Vybrať si môžete model s 56 (8,6 m), 105 (13,5 m) alebo 175 LED svetlami, ktorá má už dĺžku úctyhodných 20,5 m. Keby vám ani tieto dĺžky nestačili, môžete si ich nadpojiť prídavnými balíkmi. Svietiace reťaze sú napojené na ovládanie s Wi-Fi, takže po stiahnutí aplikácie sa svojim smartfónom jednoducho pripojíte a ovládanie bude hračkou. Svietiace smart reťaze Twinkly sú vhodné do exteriérov aj interiérov. Aplikácie na ich ovládanie si stiahnete na stránke výrobcu, kde si reťaze môžete aj objednať a zakúpiť.

zdroj: youtube.com / Twinkly - Smart decoration

Najnovšie z kategórie: Smart Home

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio