MOBIL.sk MOBIL.sk

IKEA a Sonos uzavreli partnerstvo, aby vylepšili zvuk u vás doma
zdroj: MOBIL.sk

IKEA a Sonos uzavreli partnerstvo, aby vylepšili zvuk u vás doma

Sonos je výrobca bezdrôtových reproduktorov a Ikea zas vyrába nábytok a doplnky do domácnosti. Čo od tohto spojenia môžeme očakávať?

Spoločnosť Sonos včera urobila vyhlásenie, že uzatvára partnerstvo so švedskym výrobcom nábytku IKEA, aby dopomohol k rozšíreniu domáceho audia. Sonos viac detailov neprezradil, takže nám ostáva len hádať. Nech už pracujú na čomkoľvek, vieme, že sa to bude predávať v obchodných domoch IKEA a že to bude dostupné najskôr v roku 2019.

IKEA vo svojom vyjadrení nebola nijak podrobnejšia. V IKEA vraj chcú ľuďom uľahčiť možnosť pustiť si akúkoľvek pieseň, v akejkoľvek časti ich domova, a to bez prerušovania každodenného toku života. Možno IKEA chystá nábytok so zabudovanými reproduktormi Sonos alebo nový rad bezdrôtových reproduktorov, ktoré sa budú hodiť do každej miestnosti.

IKEA tiež uviedla, že toto bude tretí krok v jej línii Home Smart. Prvou lastovičkou boli doplnky na bezdrôtové nabíjanie, druhým krokom zase systém smart LED osvetlenia, ktoré sa dá kontrolovať na diaľku. Môžeme teraz očakávať niečo veľké? Čo si myslíte, čo predstavia?

Najnovšie z kategórie: Príslušenstvo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio