MOBIL.sk MOBIL.sk

V nasledujúcej verzii Androidu O sa zmenia emoji symboly. Američania založili petíciu za vrátenie pôvodného emoji mačičky
zdroj: androidpolice

V nasledujúcej verzii Androidu O sa zmenia emoji symboly. Američania založili petíciu za vrátenie pôvodného emoji mačičky

Po oznámení zmien v novej verzii Androidu O si istý obyvateľ Ameriky povedal “dosť!”. Hoci sa Googlu darí vylepšovať svoj systém s každou aktualizáciou, nie všetky zmeny musia byť prijaté kladne. Po ohlásení grafických zmien v emoji symboloch, sa našiel obyvateľ Ameriky, ktorého táto “tragická" zmena úplne vyviedla z miery a rozhodol sa tak založiť petíciu, pretože obrázok pôvodnej mačičky je podľa neho lepší než ten nový.

“Jej nádherný úsmev bol žiariacim svetlom v týchto ponurých časoch, v ktorých sa nachádzame. Nalieham na Google, aby prehodnotili túto zmenu, pretože ona je jedna z vecí, ktoré držia tento národ pokope. Neberte mi moje nádherné mačiatko.” Tak znie text petície na change.org.

4DB2EF6E-749F-4C19-94F6-E159EB5E1212
androidpolice

Možno si poviete, že ide len o zvláštneho jednotlivca, ktorý nemá čo s voľným časom, ale pod petíciu sa podpísalo už 780 ľudí. Čo si budeme hovoriť, Američania sú občas zvláštni. Iné návyky, iný kraj, iný mrav. Alebo poznáte niekoho vo vašom okolí, koho by podobná vec rozhodila rovnako?

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio