MOBIL.sk MOBIL.sk

Modely Galaxy Note9 a Galaxy S9 od Samsungu prídu pravdepodobne s obriou pamäťou
zdroj: MOBIL.sk

Modely Galaxy Note9 a Galaxy S9 od Samsungu prídu pravdepodobne s obriou pamäťou

Pokiaľ Samsung použije v budúcej generácii telefónov svoj najnovší pamäťový čip, slot na pamäťové karty v sérii Galaxy prestane stratí svoj význam.

Preč sú tie časy, keď sme sa tešili zo 16 GB vnútornej pamäte a najväčší frajeri mali v mobiloch nekonečných 32 GB a slot na pamäťové karty, kam sa zmestili všetky naše súbory. Dnes ľudia väčšinu vecí streamujú z internetu, ale na druhej strane sa stále nájdu jedinci, ktorí chcú mať všetko podstatné vo svojom smartfóne offline a vždy so sebou.

Práve pre druhú skupinu Samsung predstavil nový 512 GB eUFS pamäťový čip, ktorý sa na trh dostane v budúcom roku (2018) a prvé smartfóny, ktoré by ním mali byť vybavené, budú Samsungy Galaxy Note8 a Galaxy S8.

"Nový čip Samsung 512 GB eUFS ponúka najlepšie riešenie pre ukladanie dát inteligentných telefónov ďalšej generácie," povedal Jaesoo Han, výkonný viceprezident pre predaj a marketing spoločnosti Samsung Electronics.

"Zabezpečením včasných a stabilných dodávok tohto pokročilého zabudovaného ukladacieho priestoru, urobí spoločnosť Samsung veľký krok vpred pri uvádzaní mobilných zariadení novej generácie mobilnými výrobcami po celom svete."

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio