MOBIL.sk MOBIL.sk

Milovníci lacných telefónov, zbystrite pozornosť! Toto je nový Samsung Galaxy J2
zdroj: 91mobiles.com

Milovníci lacných telefónov, zbystrite pozornosť! Toto je nový Samsung Galaxy J2

Spoločnosť Samsung už síce nevydáva toľko nových modelov smartfónov ročne, čo v minulosti, no tento technický gigant stále ponúka pomerne dosť telefónov pre všetky rozpočty.

Okrem práce na špičkových zariadenia série Galaxy S9 pracuje aj na telefónoch strednej triedy, napríklad na modeloch Galaxy A 2018. Čo však poteší menej náročných používateľov je fakt, že Samsung sa pripravuje aj na vydanie nových nízkorozpočtových low-end telefónov, konkrétne Galaxy J2 Pro (2018).

Samsung Galaxy J2 Pro (2018)
91mobiles.com

Vďaka množstvu uniknutých záberov sa môžete bližšie pozrieť na dizajn tejto novinky. Podľa portálu 91mobiles.com bude mať nový smartfón rozmery 143,1 x 72,2 x 8,6 milimetra a malo by mať displej s uhlopriečkou približne 5 palcov a rozlíšením 720 na 1280 pixelov. Zdá sa, že toto zariadenie pôsobí o niečo elegantnejšie než predchádzajúce verziu lacných smartfónov, ktoré Samsung produkoval v minulosti. Aj tak však musíme konštatovať, že aj tento model bude vyrobený z plastu.

Samsung Galaxy J2 Pro (2018)
91mobiles.com

Ako bolo už predtým odhalené, smartfón Galaxy J2 (2018) by mal byť napájaný štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 430 s podporou 1,5 GB alebo 2GB RAM. Na operačnom systéme sa môžeme len dohadovať, no pevne veríme, že nový smartfón dostane Google Android 8 Oreo. Telefón by mohol byť oficiálne ohlásený začiatkom roka 2018, kedy my sa mal začať aj oficiálne predávať a distribuovať. Cena sa odhaduje na menej ako 150 amerických dolárov, čo je v prepočte menej ako 130 eur. Vieme však ako to chodí a na ceny u nás si radšej počkáme…
Samsung Galaxy J2 Pro (2018)
91mobiles.com

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Samsung Galaxy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio