MOBIL.sk MOBIL.sk

Tento smartfón s Androidom naložil iPhonu X v teste rýchlosti! (VIDEO)
zdroj: MOBIL.sk

Tento smartfón s Androidom naložil iPhonu X v teste rýchlosti! (VIDEO)

Nový procesor Apple A11 Bionic robí najnovšie iPhony extrémne rýchlymi a výkonnými zariadeniami. Napriek tomu, že má menej jadier a nižšie taktovacie frekvencie, vo výkonnostných testoch drví svoju konkurenciu s Androidom jedna radosť. Lenže svetlo sveta uzrela nová mobilná beštia.

Tá ukázala, že vyhrávať vo výkonnostných testoch je super, ale ľudí zaujíma predovšetkým rýchlosť pri reálnom používaní. A tu sa našiel mobil, ktorí je o niečo rýchlejší. Verte alebo nie, má operačný systém Android a stojí menej ako polovicu iPhonu X. Hovorím o smartfóne OnePlus 5T, ktorý bol predstavený len pred niekoľkými dňami.

Ľuďia so SuperSaf TV sa celej veci pozreli na zúbok a natočili test rýchlosti pri reálnom používaní. Medzi smartfónmi nie je veľký rýchlostný rozdiel, dokonca vlajková loď od Applu je niekedy rýchlešia, ale OnePlus 5T si skrátka so správou pamäte RAM dokáže poradiť lepšie. Určite za to môže aj relatívne nevyladená verzia systému iOS, ktorou jeho jedenásta generácia kvôli rôznym skutočnostiam naozaj je. Nech už je to akokoľvek, pozrite si video z reálneho testu.

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio