MOBIL.sk MOBIL.sk

Nokia reštartuje predaj hodiniek Steel HR. Už si ich môžete predobjednať
zdroj: Nokia.com

Nokia reštartuje predaj hodiniek Steel HR. Už si ich môžete predobjednať

Pokiaľ ste zmeškali predaj hodiniek Withings Steel HR, ktoré prinášali oproti pôvodnému modelu Steel pár naozaj zaujímavých vylepšení, nezúfajte. Nokia sa po tom, čo odkúpila firmu Withings, rozhodla opäť spustiť ich predaj, tentoraz však pod vlastnou značkou.

Nokial Steel HR sú klasicky vyzerajúce hodinky s malým kruhovým displejom a senzorom srdcového tepu a so smartfónom komunikujú prostredníctvom technológie Bluetooth. Na malom displeji si tak môžete nechať diskrétne zobrazovať notifikácie, správy alebo udalosti.

Snímka obrazovky 2017-11-16 o 8.05.33
Nokia.com
Hodinky sú tiež vodotesné do 5 ATM (50 m) a sú vybavené automatickým rozpoznaním, kedy ich majiteľ pláva, a teda vám spoľahlivo dokážu merať spálené kalórie alebo preplávanú vzdialenosť bez toho, aby ste museli nastavovať niečo manuálne.

Nokia.com

Hodinky prichádzajú v dvoch štandardných veľkostiach, 36 mm a 40 mm a sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Môžete si vybrať čiernu alebo bielu farbu ciferníka a tiež farbu a materiál remienka. Čo je na týchto hodinkách skvelé, že ich batéria udrží pri živote celých 25 dní pri normálnom používaní a pokiaľ prejdete do úsporného režimu, tak sa výdrž predĺži na 45 dní. Cena hodiniek je veľmi príjemných 190 € a dajú sa predobjednať na stránke výrobcu. Ten však upozorňuje, že má k dispozícii iba obmedzené kapacity.

Steel HR ešte pod značkou Withings

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Smart Hodinky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio