MOBIL.sk MOBIL.sk

Nové tetovanie? Nechajte si vytetovať zvukovú stopu
zdroj: youtube.com

Nové tetovanie? Nechajte si vytetovať zvukovú stopu

Kým v minulosti bolo tetovanie skôr záležitosťou rebelov, dnes je to celkom bežná vec. Tetuje sa každý a všade. Ide väčšinou o potrebu odlíšiť sa od ostatných a byť originálny. A práve pre túto skupinu ľudí sú nasledujúce riadky. Nechajte si vytetovať zvuk!

Soundwave Tattoos sú tetovania zvukovej stopy vo forme zvukových vĺn, ktoré dokáže rozpoznať a prečítať špeciálna appka Skin Motion a vy si môžete zaznamenaný zvuk vypočuť. Nate Siggard, autor technológie ju opisuje takto:


zdroj: youtube.com

“Človek nahrá v aplikácii alebo webe nahrávku a my vytvoríme vizuálnu podobu zvukovej stopy. Potom ju stačí odniesť k tatérovi, ktorý je nami licencovaný. Je to potrebné kvôli tomu, aby mal dostatok informácií o limitoch technológie, ako presne má aplikovať, akú má mať veľkosť, poprípade ako ho zakomponovať do celkového dizajnu. Akonáhle je tetovanie hotové, fotka tetovania sa nahrá do systému. Systém potom prepojí audio s vizuálom a pridá ho do appky. Keď používateľ appku otvorí a namieri fotoaparát smartfónu na tetovanie, aplikácia rozozná tvar zvukovej stopy a prehrá pridružený audio súbor.”

zdroj: youtube.com

Vyzerá to super. A znie tiež. Navyše s takýmto tetovaním bude zaručene každý stredobodom pozornosti. Koľkí z vás už gúglia najbližšieho zmluvného tatéra?

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio