MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung pilne pracuje na modeloch Galaxy S9 a S9+. Poznáme procesor aj RAM-ku!
zdroj: flickr.com

Samsung pilne pracuje na modeloch Galaxy S9 a S9+. Poznáme procesor aj RAM-ku!

Spoločnosť Samsung hovorí o spustení predaja nových vlajkových lodí Galaxy S9 a S9+ nezvyčajne skoro. Keďže sa špekuluje o spustení predaja týchto zariadení koncom februára alebo začiatkom marca, predstavenie smartfónov by sa mohlo uskutočniť už v januári. Pravda, ak sa naplnia doterajšie dohady.

Objavili sa však nové informácie o pripravovaných telefónoch, čo by mohlo naznačovať, že S9 a S9+ sú už testované. Ako mnohí z vás už vedia, obe zariadenia dostali nové modelové čísla: SM-G960 a SM-G965. Tie boli zaznamenané v spoločnosti Geekbench spolu s niektorými jeho špecifikáciami. S úplnou istotou môžeme povedať, že nové vlajkové lode dostanú procesor Exynos 9810, ktorý bol oficiálne predstavený len nedávno. Potvrdzuje to aj záznam v Geekbench, ktorý telefónu Galaxy S9 potvrdzuje túto skutočnosť. Čo je však rozhodne horšie, operačná pamäť je udávaná o veľkosti iba 4GB. Zdá sa teda, že predchádzajúce zlé správy naznačujúce 4GB RAM pre modeli S9 a S9+ boli pravdivé…

Nemáme dôvod domnievať sa, že model S9 bude mať inú technickú špecifikáciu s výnimkou displeja. Posledná informácia vyplývajúca z Geekbench nie je vôbec prekvapujúca. Oba smartfóny sa budú predávať s operačným systémom Android 8.0 Oreo.

Najnovšie z kategórie: Samsung Galaxy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio