MOBIL.sk MOBIL.sk

OnePlus 5T: 3 dni pred oficiálnym predstavením sa na internete objavilo unboxing video
zdroj: Dailymotion

OnePlus 5T: 3 dni pred oficiálnym predstavením sa na internete objavilo unboxing video

Iba 3 dni pred oficiálnym predstavením sa opäť niekomu podaril husársky kúsok. Tentoraz si na svoje prídu ľudia, ktorí majú radi ten najvyšší možný výkon zariadení s Androidom a zároveň si nemyslia, že by mal takýto smartfón stáť viac ako 500 eur.

A presne o tomto je spoločnosť OnePlus a ich smartfóny. Už o 3 dni sa dočkáme predstavenia najnovšej vlajkovej lode tejto spoločnosti, ale pozrieť sa naň môžeme už teraz. Spoločnosť OnePlus tak, ako všetky ostatné, totiž rozosiela novinky novinárom už pár dní pred predstavením, aby ich mohli s predstihom otestovať a svoje recenzie vydať presne v deň predstavenia, keď je okolo zariadenia najväčší humbuk.

zdroj: OnePlus

Zdá sa však, že jeden novinár na ich zozname až tak spoľahlivý nebol a svoje video zverejnil na Youtube. Síce si v zápätí uvedomil, čo spravil a video stiahol, ale už bolo neskoro. Na internete sa veci len tak zmazať nedajú. Nejaká dobrá duša video opäť nahrala a to sa začalo šíriť.

Video ukazuje prezentačné balenie, ale aj to klasické predajné a najmä priame porovnanie so starším súrodencom OnePlus 5. Novinka OnePlus 5T je veľmi podobná, akurát vyzerá modernejšie, pretože aj vo OnePlus sa nechali strhnúť trendom displejov na celú prednú stranu. Senzor odtlačkov prstov sa presunul na zadnú stranu a pribudla aj možnosť odomykania smartfónu tvárou. Viac si pozrite v priloženom videu.

zdroj: Dailymotion

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio