Mobil.sk Mobil.sk

Tvorcovia hry Pokémon GO pracujú na novej:  "Harry Potter: Wizzards Unite"
zdroj:

Tvorcovia hry Pokémon GO pracujú na novej: "Harry Potter: Wizzards Unite"

Spoločnosť Niantic, ktorá stvorila extrémne populárnu hru menom Pokémon GO, z ktorej doslova šaleli ľudia po celom svete, pracuje na ďalšom kúsku, ktorý by mohol spôsobiť šialenstvo. Harry Potter: Wizzards Unite!

Pri vyslovení mena mladého čarodejníka mnohých pochytí šialenstvo, a to hra ešte ani nie je na svete. Server TechCrunch prišiel s informáciou, že hra je pripravovaná v spolupráci s Warner Bros Interactive. Má prísť v priebehu budúceho roka a veľa sa o nej nevie. Jediné, s čím zatiaľ môžeme pracovať je naša predstavivosť.

Keďže pôjde určite o hru v rozšírenej realite, pravdepodobne bude mobil použitý ako čarodejnícky prútik, ktorým budeme môcť čarovať, bojovať alebo si vyvolať svojho Patronusa ako ochranu pred Dementormi. Ak pri Pokémon GO hráči bezhlavo chodili po cintorínoch alebo blokovali dopravu, aby našli a chytili svojho chýbajúceho Pokémona, teraz zbúrajú celé mestá.

Bude zaujímavé pozrieť si, ako sa Niantic pohrá s témou čarodejníckeho sveta. Bolo by super, keby napríklad druh čarodejníckeho prútika závisel na modeli smartfónu. A v špekuláciách by sme mohli pokračovať ďalej. Ale radšej si počkajme na oficiálne ohlásenie.

Už sa teším, keď budem budúci rok po uliciach stretávať takéto niečo... :-)

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky

Pozri viac

Fun rádio