MOBIL.sk MOBIL.sk

Blíži sa predstavenie smartfónu Honor V10. Aké bude mať špecifikácie?
zdroj: buzchina.com

Blíži sa predstavenie smartfónu Honor V10. Aké bude mať špecifikácie?

Ubehol pomerne krátky čas od predstavenia telefónu Honor 9. Stalo sa tak v júni, no už teraz vieme, že jedna z odnoží spoločnosti Huawei predstaví 5. decembra nový Honor V10. Očakávajú sa kvalitné špecifikácie vrátane najnovšieho Huawei procesora HiSilicon Kirin 970.

Podľa portálu GizChina.com sa Honor V10 môže ďalej chváliť 5,99 palcovým displejom bez rámu s pomerom strán 2:1, presnejšie 18:9. Výkonnému procesoru bude k výpočtom pomáhať 6GB pamäť RAM a vnútorná kapacita bude 64GB, resp. 128GB úložného priestoru. Na zadnom paneli je fotoaparát s dvoma senzormi s kvalitou snímok 16Mpx a 20Mpx, z ktorých jeden bude pravdepodobne monochromatický a druhý RGB. Predpokladá sa, že telefón bude mať operačný systém Android 8.0 Oreo s najnovším rozhraním EMUI 8.0 od spoločnosti Huawei.

Špekuluje sa o cene od 450 dolárov (390 eur), čo by Honor V10 robilo podstatne cenovo dostupnejším ako modely Mate 10 a Mate 10 Pro pri podobných parametroch. Zostáva niečo menej ako mesiac do oficiálneho predstavenia a dovtedy sa určite dočkáme nových „únikov“, ktoré ešte viac rozjasnia naše predstavy o tomto zariadení.

Najnovšie z kategórie: Honor

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio