MOBIL.sk MOBIL.sk

Už nikdy sa nebudete v zahraničí cítiť stratený. Tento smart prekladateľ vás nechá v nemom úžase! (VIDEO)
zdroj: youtube.com

Už nikdy sa nebudete v zahraničí cítiť stratený. Tento smart prekladateľ vás nechá v nemom úžase! (VIDEO)

Radi cestujete, ale máte problém s jazykom? Nemusíte si platiť sprievodcu a nemusíte sa ani moriť na hodinách cudzieho jazyka. Stačí vám ILI - smart tlmočník.

ILI je zariadenie, ktoré dokáže prekladať v reálnom čase a po vyslovení vety tak druhá strana dostane preklad iba za 0,2 sekundy. Najlepšie na tomto geniálnom zariadení je, že k svojmu chodu nepotrebuje internetové pripojenie, takže nie ste odkázaný na postávanie pred miestnym McDonaldom hľadajúc niekoho, koho by ste sa mohli opýtať to, čo práve potrebujete vedieť.

zdroj: youtube.com

Zariadenie je doslova napchaté najpoužívanejším frázami, ktoré cestovatelia používajú najčastejšie, takže by ste sa mali pohodlne dorozumieť. Čo je dôležité, ide iba o jednosmerný preklad, pretože autori zariadenia sa snažili, aby bolo čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie. V tomto momente ILI podporuje preklady z anglického jazyka do španielčiny, japončiny a činštiny, ale v priebehu času sa samozrejme chystajú ďalšie populárne jazyky.

Na oficiálnej stránke je tento tlmočnícky zázrak vypredaný, ale môžete sa zapísať do zoznamu čakateľov. Zariadenie stojí 249 amerických dolárov, čo je v prepočte asi 215 eur.

zdroj: iamili.com

Najnovšie z kategórie: Smart Hračky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio