MOBIL.sk MOBIL.sk

Ako vyzerá Apple Campus II po západe slnka? Výborne!
zdroj: youtube.com

Ako vyzerá Apple Campus II po západe slnka? Výborne!

Ped časom sme písali o zaujímavostiach, ktoré sa spájajú s výstavbou Apple Campusu v Cupertine. Dnes sa nám naskytol pohľad celý areál so zapojenou elektrinou a v prítmí. Duncan Sinfield, ktorý so svojím dronom lieta ponad Apple campus pravidelne, prináša všetkým prehliadku tesne po západe slnka.

Zatiaľčo budovy už vyzerajú byť dokončené (v hlavnej budove Spaceship už dokonca vidieť zariadenie v kanceláriách), veľmi intenzívne sa pracuje na exteriéroch a povrchových úpravách. Vízia, s ktorou prišiel ešte Steve Jobs, tak bude onedlho dokončená. Podľa slov ľudí, ktorí majú s projektom niečo spoločné, ide o unikátny projekt, kde napriek jeho veľkosti, je každá vec dotiahnutá do absolútneho detailu. Presne podľa zásad Steva Jobsa.

zdroj: youtube.com

Jeden z vedúcich projektu, architekt Steve Behling, povedal o Jobsovi toto:“Jobs s nami preberal typ stien, ktorý chce v kanceláriách. Vedel presne, aké drevo chce, ale nielen “Páči sa mi dub” alebo “Páči sa mi javor”. Povedal nám presný typ rezu, ktorý chce pri dreve použiť a že to drevo by malo byť zrezané v zime, ideálne v januári, aby obsahovalo čo najmenej miazgy a cukru. Všetci sme tam sedeli, architekti so šedivými hlavami, a hovorili si, ako do pekla toto môže vedieť?”

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio