MOBIL.sk MOBIL.sk

WTF? Na svete je Spinner Phone. Malý, lacný a ešte vás zbaví stresu!
zdroj: youtube.com

WTF? Na svete je Spinner Phone. Malý, lacný a ešte vás zbaví stresu!

Ak by sme mali vybrať vec, ktorá v roku 2017 zažila raketový nástup a pritom je to kandidát na zbytočnosť roka, stal by sa ním fidget spinner. Malá vecička, ktorá sa dnes vyrába zo všemožných materiálov, vraj pôsobí proti stresu. Údajne ho stačí chytiť medzi prsty a roztočiť a psychológovia i psychoterapeuti sa môžu začať báť o svoje miesta. Kim Kardashian má jeden zo svojou značkou, kapela Arcade Fire v ňom predáva svoj nový album a konečne sa niekto rozhodol do fidget spinnera zabudovať mobil.

Hong-Kongská firma Chilli International sa rozhodla, že okrem krútenia sa by mal fidget spinner vedieť aj hovory a sms-ky. Telefón Chilli Spinner ponúka 1,4-palcový farebný displej. Pre predstavu podobný nájdete na maličkej Nokii 105 z roku 2015. Vnútorná pamäť je skromných 32 MB, ale môžete si ju rozšíriť o 8 GB pamäťovú kartu. Hoci mobil neponúka aplikácie ani nič podobné, nájdete v ňom bluetooth a internetový prehliadač, takže zas až tak zle na tom nie je.

Chilli International

Keďže sa jedná o absolútne základný telefón, aj jeho cena je základná. Za 20 dolárov si ho môžu kúpiť zatiaľ obyvatelia Indie, kde je dopyt práve po takýchto lacných telefónoch, kedďže sa z hľadiska mobilných technológií jedná stále o rozvojový trh. Mobil Chilli Spinner Phone bude dostupný v 6 farbách.

zdroj: youtube.com

Pre všetkých ostatných, ktorý si od tohto momentu nevedia predstaviť svoj bežný deň bez mobilu zabudovanom do fidget spinnera máme potešujúcu správu. Chilli International nie je jediná firma, ktorá si myslí, že práve tento produkt svet potrebuje. Na Amazone nájdete alternatívy, ktoré pribúdajú ako fotky hubárskych úlovkov na Facebooku.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio