MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung predstavuje náramok Gear Sport. Aká bude cena?
zdroj: youtube.com

Samsung predstavuje náramok Gear Sport. Aká bude cena?

Koncom augusta oznámila spoločnosť Samsung nový inteligentný fitnes náramok Gear Sport. Zameraný je na veľmi aktívnych používateľov. Zatiaľ, čo spoločnosť mlčí o dátume spustenia predaja, samotné zariadenie sa pravdepodobne čoskoro dostane do regálov. Dá sa to vytušiť z toho, že Samsung na youtube profile zverejnil oficiálne video produktu.

Hlavným motívom videa je idea, že Samsung Gear Sport je inteligentný náramok, ktorý vám umožňuje "ísť až nad rámec kondície". Môže to byť vďaka vodotesnosti až do 50 metrov, funkcii na správu hmotnosti, zabudovanému GPS pre presné sledovanie, alebo aj vďaka samostatnému hudobnému prehrávaču.

Negatívom je chýbajúce mobilné pripojenie, takže Gear Sport sa nedá použiť na uskutočňovanie hovorov. Dá sa však spárovať s telefónmi Android aj iOS cez Bluetooth, môžete tak prijímať upozornenia, synchronizovať aplikácie či odpovedať na textové správy. Nové inteligentné hodinky možno použiť aj na platbu prostredníctvom služby Samsung Pay a vďaka zabudovanému NFC.

Oficiálna cena produktu by mala byť približne 350 dolárov, čo činí necelých 300 eur.

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio