MOBIL.sk MOBIL.sk

Prvý čistý Android od Xiaomi? Mi A1 sa dostáva do Európy!
zdroj: xiaomi-mi.com

Prvý čistý Android od Xiaomi? Mi A1 sa dostáva do Európy!

Chcete telefón s čistým Androidom, ktorý nie je taký veľký ako Pixel 2? Android One dostáva ďalšie oživenie, do tejto rodiny sa pripojil Xiaomi Mi A1. Telefón je ideálnou voľbou pre tých, ktorý majú radi hardvér telefónov Xiaomi, no majú námietky voči MIUI.

Teraz sa začal telefón objavovať v Európe. V predaji je už v Holandsku za 260 eur, v Grécku stojí 284 eur. K dispozícii je už aj v Poľsku za 300 eur. V Španielsku telefóny dostať lacnejšie. Predávajú sa od 228 eur, ale prídu až budúci týždeň. V tom istom čase sa začne predávať v Maďarsku za 240 eur a v Rusku za 280 eur.

V Bulharsku bude od 12. októbra za 280 eur, v Taliansku bude o 60 eur lacnejší a príde 15. októbra. V susednom Česku sa má začať distribuovať od 19. októbra za cenu 6700 korún, čo je 260 eur. Na Slovensku sa na mobil tiež čaká do rovnakého termínu, no na portáli heureka.sk sa ceny pohybujú od 239 eur.

"Prvý Xiaomi telefón s čistým Androidom. Ponúka kovové telo, 5,5″ FullHD displej, osemjadrový procesor Snapdragon 625, 4GB RAM, 64GB vnútorné úložisko, čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane a duálny 12MPx fotoaparát." (heureka.sk)

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio