MOBIL.sk MOBIL.sk

SanDisk predstavil priemyselné SD karty. Zvládnu extrémne klimatické podmienky
zdroj: SanDisk

SanDisk predstavil priemyselné SD karty. Zvládnu extrémne klimatické podmienky

Keď sa povie názov spoločnosti SanDisk, určite sa vám ako prvé vybavia USB kľúče a pamäťové karty. A práve SD kariet sa budú týkať nasledovné riadky. Spomínaná spoločnosť totiž vydala sériu vysokorýchlostných SD kariet, ktoré fungujú aj v extrémnych klimatických podmienkach.

Karty majú názov SanDisk Industrial a fungovať majú v rozmedzí teplôt -40°C až 85°C. Táto séria kariet sa vydáva vo formátoch SD (8 až 64GB) a microSD (8 až 128GB). Sú navrhnuté tak, aby sa dali použiť v priemyselných zariadeniach, ako sú kamery, drony, automatizácia továrne, ale aj pre sieťové zariadenia. Jej výhodou sú tiež rýchle časy čítania a zápisu 50/80MBs, čo znamená, že sú schopné vysokorýchlostného streamovania videa. Karta má tiež automatickú funkciu obnovenia čítania, takže chráni súbory vo flash pamäti pred poškodením.

Tieto špecifikácie sú skutočne pôsobivé, najmä výdrž kariet v extrémnych teplotách. Rozmýšľame však, či bežný používateľ skutočne potrebuje takýto výkon karty. Čo poviete? Myslíme si, že nie, no určite podobné vlastnosti chcete.

Odporúčame

Fun rádio