MOBIL.sk MOBIL.sk

IKEA si vo svojej novej americkej kampani robí srandu z Applu a jeho "revolučnej" technológie
zdroj:

IKEA si vo svojej novej americkej kampani robí srandu z Applu a jeho "revolučnej" technológie

IKEA sa teší, že sa Apple konečne prebudil a do svojich nových iPhonov zabudoval technológiu bezdrôtového nabíjania. Jedným dychom však pripomína, že jej produkty podporujú bezdrôtové nabíjanie už od roku 2015.

ikea.com

Obchodný reťazec IKEA, najväčší predajca nábytku na svete, započal svoju novú kampaň na svoje produkty, ktoré sú schopné nabíjať mobilné zariadenia vybavené technológiou bezdrôtového nabíjania. Kampaň spúšťa presne v čase, keď Apple uvádza na trh svoje prvé smartfóny, ktoré túto technológiu konečne podporujú.

IKEA predstavila líniu produktov podporujúcich štandard bezdrôtového nabíjania Qi už v roku 2015 a nájdete medzi nimi nočné lampy, nočné stolíky alebo jednoduchonabíjacie pady, na ktoré si môžeteodložiť svoj smartfón, ktorý sa dá nabíjať týmto spôsobom. Ceny sú navyše vcelku príjemné v porovnaní s tou, ktorú si Apple účtuje za svoj AirPower systém. A skvelé je, že všetky tieto doplnky kúpite aj u nás.

"Chceli sme urobiť nabíjanie prirodzenou súčasťou vášho domova. Naše lampy a nočné stolíky s integrovaným bezdrôtovým nabíjaním sú ambicióznym výsledkom nášho snaženia," uviedol Bjorn Block, vedúci obchodu časti IKEA Home Smart. Samostatné nabíjacie pady zas potešia ľudí, ktorých zaujíma bezdrôtové nabíjanie, ale nechcú investovať do nábytku alebo iných doplnkov.

Najnovšie z kategórie: Smart Home

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio