Mobil.sk Mobil.sk

5 menej známych Android hier, ktoré si môžete zahrať počas toho ako #zostanetedoma
zdroj: pexels.com

5 menej známych Android hier, ktoré si môžete zahrať počas toho ako #zostanetedoma

Kvôli koronavírusu trávi väčšina z nás omnoho viac času doma ako obyčajne. Je to nevyhnutné pre zastavenie jeho šírenie, no na druhej strane to po čase môže byť poriadne otravné. Pre tých, ktorí sa doma nudia a nevedia, čo od radosti robiť, tu máme tipy na 5 zaujímavých Android hier, ktoré vás zabavia a zabijete nimi množstvo času. Naschvál sme vybrali také hry, ktoré nie sú veľmi známe a zrejme ste o nich ešte nepočuli.

Returner 77 

Returner 77 poteší milovníkov logických hier a sci-fi prostredia. Príbeh sa odohráva v budúcnosti na Zemi po tom, čo ju ovládli mimozemšťania. Ako jeden z posledných preživších budete skúmať vesmírnu loď, ktorá môže byť kľúčom k znovuzrodeniu ľudstva. Čaká na vás množstvo hádaniek a logických úloh, ktoré sú zasadené do nádherného vizuálu.

zdroj: Fantastic, yes Gaming studio | youtube.com

Kúpiť za 5,49€ z Obchodu Play

CastleMine

CastleMine je arkáda, ktorú by sme mohli zaradiť do kategórie tower defense hier. Tieto hry fungujú na jednoduchom princípe – na váš hrad sa rútia hordy nepriateľov a vy ich musíte zastaviť obrannými vežami, ktoré postaviate. CastleMine sa od ostatných hier odlišuje v tom, že títo nepriatelia k vám chodia priamo z podzemia. Vašou úlohou je postupne kopať jamu pod hradom, zbierať zlato a brániť sa podzemným príšerkám.

zdroj: Mugshot Games | youtube.com

Stiahnuť bezplatne z Obchodu Play

Cube Life: Island Survival

Tretia hra na našom zozname je z dielne slovenského vývojárskeho štúdia Cypronia. Ocitnete sa na opustenom ostrove tvorenom z kociek a vašou úlohou je prežiť. Čaká vás objavovanie ostrova, skúmanie podzemných jaskýň, craftenie zbraní a boj o holý život s príšerami. Pripomína vám to niečo? Áno, Cube Life sa veľmi podobá na známu hru Minecraft. Ponúka ale rozdielnu grafiku a niektoré rozdielne mechaniky. A aby sme nezabudli, je zadarmo. 

Stiahnuť bezplatne z Obchodu Play

Absolute Drift

Absolute Drift je zábavná hra, ktorú budú milovať fanúšikovia áut a driftovania. Sadnete si za volant auta a vašou úlohou bude „predriftovať“ sa jednotlivými levelmi až k cieľu. Môžete si zajazdiť a upravovať celkovo 6 rôznych áut v troch špeciálnych módoch. Čaká na vás 34 unikátnych levelov a rôzne špeciálne výzvy. Navyše, hra je v tieto dní v špeciálnej akcií – namiesto 3,19€ stojí len 1,09€.

zdroj: NoodlecakeGames | youtube.com

Kúpiť za 1,09€ z Obchodu Play

Duo: Multitasking Brain Game

Posledná menej známa hra na našom zozname nesie názov Rocket Duo. Ide o jednoduchú, ale zábavnú hru, ktorá preverí vaše schopnosti sústredenia a multitaskingu. Dvomi prstami totiž osobitne ovládate dve vesmírne lode a vašou úlohou je prejsť s nimi cez všetky prekážky. Možno to znie ako jednoducho, ale verte mi, skoordinovať pohyby oboch lodí a nenaraziť s nimi dá poriadne zabrať.

zdroj: play.google.com

Stiahnuť bezplatne z Obchodu Play

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio