MOBIL.sk MOBIL.sk

Chcete vedieť, aké sú nové iPhony rýchle a koľko toho vydržia? Tak sledujte! (VIDEO)
zdroj: youtube.com

Chcete vedieť, aké sú nové iPhony rýchle a koľko toho vydržia? Tak sledujte! (VIDEO)

Nové iPhony sa začali predávať vo vybraných krajinách sveta a to znamená jediné. Začína sa nekompromisne testovať!

Prvé video porovnáva iPhone 8 Plus s minuloročným iPhonom 7 Plus. Autor videa, youtuber MadMatt, proti sebe postavil tieto dva modely a začal na nich spúšťať náročné aplikácie. Ako sa dalo predpokladať, zásadných rozdielov v rýchlosti sa nedočkáme, ide o extrémne výkonné modely, ktoré výkonom vytrú kocúra nielen mnohým smartfónom, ale aj tabletom, či dokonca notebookom. Raz vidieť je však lepšie ako stokrát počuť, a tak si na vlastné oči pozrite test rýchlosti.

Test rýchlosti iPhonu 8 Plus v porovnaní s rok starým iPhonom 7 Plus

zdroj: youtube.com

Vždy, keď vidím, ako niekto reže a ohýba nový mobil za skoro 1000 eur, pociťujem tupú bolesť v oblasti hrudníka. Človeku pri takomto pohľade puká srdce. Práca niektorých youtuberov však spočíva práve v týchto sadistických praktikách a navyše vám to podá obraz o tom, ako je na tom s odolnosťou model, ktorý si chcete zakúpiť.

Youtuber JerryRigEverything reže do smartfónov bežne a dnes si zobral do parády nový iPhone 8. Dá sa predpokladať, že sesterský iPhone 8 Plus bude na tom s odolnosťou podobne. A to je dobre. Vo videu zistíte, ako je na tom podľa Apple najodolnejšie sklo, aké bolo kedy v smartfóne použité alebo či sa iPhone 8 ohne, keď sa o to budete snažiť. To predsa rozhodne stojí za vyskúšanie a tiež za pozretie.

iPhone 8 a jeho schopnosť odolávať škrabancom, tlaku alebo ohňu

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio