Mobil.sk Mobil.sk

Herné tituly Alto's Odyssey a Alto's Adventure sú načas zadarmo!
zdroj: Snowman

Herné tituly Alto's Odyssey a Alto's Adventure sú načas zadarmo!

Vždy poteší, keď sa v obchodoch s aplikáciami objaví kvalitný herný titul zadarmo.

Vďaka koronavírusu trávi väčšina Slovákov svoje dni zatvorená vo svojich domovoch. Kým niektorí si čítajú, iní sledujú Netflix. No aby vás ani tieto obľúbené voľnočasové činnosti nezačali nudiť, treba ich občas striedať. Svoje o tom vie aj softvérová spoločnosť Snowman či Ironhide Game Studio. Títo vývojári začali poskytovať svoje vybrané herné tituly zadarmo.

kingdom rush
Kingdom Rush Frontiers / Ironhide

A nejde len tak o nejaké herné tituly. Herná séria Alto's Odyssey (stiahnuť pre iOS, stiahnuť pre Android, stiahnuť pre Mac) a Alto's Adventure (stiahnuť pre iOS, stiahnuť pre Android, stiahnuť pre Mac) je už dlhé roky jednou z najoceňovanejších hier pre iOS zariadenia. Jedná sa o nekonečnú adventúru, v ktorej sa snažíte lyžovať po nekonečnej dráhe, obchádzať prekážky a zbierať odmeny. Vďaka grafike, hudbe a skvelo vypracovanému konceptu ide o skutočný zábavný skvost.

O nič horšie na tom kvalitatívne nie sú ani obľúbené stratégie pre operačné systémy iOS a Android s názvom Kingdom Rush. Tituly Kingdom Rush Frontiers (stiahnuť pre iOS, stiahnuť pre Android) a Kingdom Rush Origins (stiahnuť pre iOS, stiahnuť pre Android) sa ich tvorca tiež rozhodol poskytnúť hráčom počas epidémie koronavírusu zadarmo. Neostáva teda nič iné, len po nich siahnuť a snažiť sa zahnať voľné chvíle počas pobytu doma.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio