Mobil.sk Mobil.sk

Kladivo, oheň aj pád zo 60 metrov! YouTuberi otestovali, koľko vydržia nové smartfóny Galaxy S20
zdroj: JerryRigEverything, Phonebuff | youtube.com

Kladivo, oheň aj pád zo 60 metrov! YouTuberi otestovali, koľko vydržia nové smartfóny Galaxy S20

Spoločnosť Samsung nám pred mesiacom predstavila nové vlajkové lode Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra. Ide o plnohodnotné vlajkové lode prémiovej kvality so špičkovými parametrami. Otázka ale je, koľko toho vlastne vydržia?

YouTuberi z celého sveta dostali testovacie kúsky smartfónov z novej série S20 od Samsungu a YouTube sa v posledných dňoch zaplnil naozaj bolestivými videami. Ak vás zaujímalo, či sú tieto smartfóny naozaj odolné, pozrite sa na tieto seriózne crash testy.

Na Samsung Galaxy S20 Ultra sa už tradične rozhodol pozrieť Jerry z kanálu JerryRigEverything. Testoval odolnosť displeja aj celého tela proti škrabancom, ohňu a vyskúšal aj jeho schopnosť odolávať proti ohnutiu. Galaxy S20 Ultra vyviazol z tohto testu celkom dobre a ukázalo sa, že Samsung z hľadiska odolnosti odviedol dobrú prácu.
zdroj: JerryRigEverything | youtube.com

Ďalší test pochádza z kanálu TechRax a tentoraz ide o Galaxy S20+. Tento test bol o niečo bolestivejší. Smartfón okúsil chuť ostria noža aj váhu ťažkého kladiva. TechRax mu dal poriadne zabrať a na konci testu z neho spravil prakticky nepoužiteľné zariadenie.

zdroj: TechRax | youtube.com

Tretí test spravil kanál PhoneBuff a ide o klasický drop test. Tentoraz však porovnávali Galaxy S20 Ultra s iPhonom 11 Pro. Oba mobily postupne púšťali z rovnakej výšky na tvrdý povrch a v niekoľkých kolách testovali, koľko toho vydržia. Ukázalo sa, že smartfón od Samsungu je o niečo viac odolný ako jeho konkurent.

zdroj: PhoneBuff | youtube.com

A na záver tu máme ďalšie video od TechRax, tentoraz však ide o drop test a to poriadne extrémny. YouTuber sa rozhodol zhodiť zo 60 metrového schodiska Samsung Galaxy S20 a následne aj iPhone 11 Pro. Asi si viete sami predstaviť, ako mohli po takomto drsnom páde oba smartfóny vyzerať...

zdroj: TechRax | youtube.com
zdroj: youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Fun rádio