Mobil.sk Mobil.sk

100 dolárov za jediné rande? Konkurent Tinderu bude platiť užívateľom za zoznamovanie
zdroj: unsplash.com

100 dolárov za jediné rande? Konkurent Tinderu bude platiť užívateľom za zoznamovanie

Kým väčšina zoznamovacích aplikácií pýta od svojich užívateľov peniaze za rôzne prémiové funkcie, ktoré im pomôžu nájsť svoju polovičku, appka Hinge na to ide opačne. Užívateľom bude platiť za to, že sa s niekým zoznámia.

O zoznamovacej aplikácii Hinge ste zrejme ešte nepočuli. Ide o appku, ktorá je populárna najmä v USA a snaží sa na zoznamovanie medzi užívateľmi pozerať trochu inak ako konkurenčný Tinder či Badoo. Sama tvrdí, že slúži na zoznamovacie pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť zoznamovacích aplikácii a konečne si nájsť toho pravého alebo tú pravú.

zdroj: hinge.co

Jej autori sa teraz rozhodli prísť s pomerne netradičným spôsobom, ako získať nových užívateľov – zaplatia im za to, že sa s niekým zoznámia. Plánujú rozdať až 2500 online darčekových kariet Visa v hodnote až 100 dolárov. Ak ich chcú užívatelia získať, stačí ak cez víkend pôjdu na rande s niekým, s kým sa zoznámili cez appku Hinge.

Aby užívatelia svojich 100 dolárov získali, musia si pozastaviť svoje účty na Hinge tento piatok o 16:00 a opäť ho aktivovať v rovnakej hodine v sobotu. Počas tohto času by sa malo konať rande. Následne im stačí vyplniť formulár na stránke unplugwithhinge.com, kde vyplnia s kým sa stretli a v krátkosti popíšu svoje rande.

zdroj: play.google.com

Aplikácia Hinge takýmto spôsobom oslavuje medzinárodný deň odpojenia, ktorého cieľom je, aby sa ľudia na 24 hodín odpojili od svojich zariadení a užili si reálny život. 

Pokiaľ sa vám myšlienka získania peňazí za jedno rande pozdáva, musíme vás sklamať. Aplikácia Hinge nie je dostupná na Slovensku a aj samotná propagačná akcia prebieha len v USA. Aby ste sa teda mohli zapojiť, musíte žiť v Spojených štátoch.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio