Mobil.sk Mobil.sk

VIDEO: Koncept Galaxy Note 20 Plus ukazuje, ako môže vyzerať nová vlajková loď od Samsungu
zdroj: Ts Designer | youtube.com

VIDEO: Koncept Galaxy Note 20 Plus ukazuje, ako môže vyzerať nová vlajková loď od Samsungu

Od predstavenia nových vlajkových lodí rady Galaxy S20 od Samsungu ešte neprešiel ani mesiac. Spoločnosť však už usilovne pracuje na ďalších prémiových smartfónov, ktoré prídu na jeseň tohto roka – Galaxy Note 20 a Note 20 Plus.

O pripravovaných smartfónoch rady Note toho zatiaľ veľa nevieme. Na povrch sa nedostalo veľa interných informácii, takže zatiaľ môžeme len hádať a fantazírovať, s čím by Samsung vlastne mohol prísť. 3D dizajnér, ktorý vystupuje na YouTube pod kanálom Ts Designer, sa rozhodol popustiť uzdu fantázie a vytvoriť koncept nového Galaxy Note 20 Plus. 

Samsung by podľa neho mohol zväčšiť pomer obrazovky k telu. Koncept Galaxy Note 20 Plus má ešte tenšie rámiky okolo displeja a chýba na ňom diera pre prednú kameru. Selfie kamera je namiesto toho umiestnená pod displejom, vďaka čomu je prakticky neviditeľná. Takéto umiestnenie fotoaparátu sme zatiaľ nevideli v žiadnom smartfóne, aj keď viaceré spoločnosti na ňom pracujú.

Ts Designer | youtube.com

Ts Designer prepracoval aj zadnú stranu mobilu. Samsung Galaxy Note 10 Plus ponúkal trojitú kameru umiestnenú vertikálne. Koncept obsahuje až päť kamier, ktoré sú umiestnené do obdĺžnika – podobne ako sme to videli v prípade nových smartfónov Galaxy S20. Zároveň obsahuje čítačku odtlačkov v displeji a prepracované dotykové pero S Pen, ktoré je charakteristické pre smartfóny Note.

Či bude skutočný Note 20 Plus vyzerať takto sa dozvieme až o niekoľko mesiacov. Očakávame, že Samsung nám ho predstaví koncom augusta alebo v septembri 2020. Pravdepodobne bude vybavený novým procesorom Snapdragon 865 a ponúkne aj podporu 5G sietí.

zdroj: Ts Designer | youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Fun rádio