Mobil.sk Mobil.sk

Samsungu sa nepodarilo ustriehnuť si propagačné materiály k zatiaľ nepredstaveným novinkám!
zdroj: Evan Blass

Samsungu sa nepodarilo ustriehnuť si propagačné materiály k zatiaľ nepredstaveným novinkám!

Notorický leaker Evan Blass na svojom twitterovom účte zverejnil ďalšie úlovky. Tentoraz ide o sériu Galaxy S20, ktorú spoločnosť Samsung predstaví dnes večer.

Už iba niekoľko hodín nás delí od predstavenia noviniek z dielne juhokórejského Samsungu, no veľa faktov už poznáme alebo prinajmenšom tušíme. Spoločnosti sa ale krátko pred eventom Unpacked nepodarilo ustriehnuť si ani marketingové materiály, takže sa podoba a niektoré špecifikácie zariadení dostávajú na verejnosť.

Samsung Galaxy S20 leak (6 obrázkov v galérii)

Okrem marketingových materiálov, ktoré potvrdzujú špecifikácie prepracovaných fotoaparátov, vzhľad a farebné kombinácie, sa medzi obrázkami objavila aj koláž príslušenstva. Na dizajnové detaily zariadení sa pre zmenu zameriava video zverejnené na youtubovom kanále DroidHolic ukazujúce vlajkové lode zo všetkých strán. Podľa popisu pod videom má ísť o oficiálny trailer k eventu Samsung Unpacked.

zdroj: DroidHolic / YouTube

Tretím príspevkom nie je žiadne tajné video. Ide o reklamu, ktorú spoločnosť Samsung odvysielala počas noci odovzdávania Oscarov. Samsung ľuďom ukázal reklamu na nový skladací model Samsung Galaxy Z Flip, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta tiež v priebehu dnešného večera. Snáď Samsungu ostali na dnes večer aj nejaké prekvapenia.

zdroj: Gabriel Leontine / YouTube

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Fun rádio