Mobil.sk Mobil.sk

Ako vyzerá skladací Microsoft Surface Duo v akcii? Špionážne video odhaľuje zatiaľ nepredávaný skladací smartfón (VIDEO)
zdroj: Israel Rodriguez / YouTube

Ako vyzerá skladací Microsoft Surface Duo v akcii? Špionážne video odhaľuje zatiaľ nepredávaný skladací smartfón (VIDEO)

Spoločnosť Microsoft začne predávať zariadenie Surface Duo až na jeseň tohto roka. No prácu s ním si môžeme prezrieť už teraz.

Keď Microsoft na jeseň minulého roka predstavil nové kategórie zariadení rodiny Surface, všetci boli nadšení. Spoločnosť však po oficiálnom predstavení nedovolila nikomu, aby si ich vyskúšal. Išlo totiž o predprodukčné vzorky. Spustenie predaja je naplánované na jeseň tohto roka.

Chystané zariadenia je ale potrebné testovať a testovanie najlepšie prebieha pri reálnom používaní. Preto sa často stáva, že niekoľko vybraných ľudí používa maskované zariadenia ešte pre ich uvedením na trh. Ešte väčšou raritou je, keď sa takéto používanie niekomu podarí zachytiť na video, tak ako sa to podarilo autorovi dnešného videa.

V samotnom videu si môžeme pozorovať, ako sa Microsoft podarilo odladiť systém Android pre zariadenia s dvomi displejmi. V prvej časti videa držiteľ smartfónu Surface Duo hrá hru na jednom displeji, ktorú po ukončení zatvorí a displeje rozloží do formátu knihy. Prostredie a používanie samo o sebe vyzerá prakticky a vcelku logicky. Uvidíme, či sa Micosoftu zo Surface Duo podarí urobiť etalon triedy skladacích mobilov. Video na YouTube zverejnil používateľ Israel Rodriquez.

zdroj: Israel Rodriguez / YouTube

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Microsoft

Pozri viac

Fun rádio