Mobil.sk Mobil.sk

Samsung dnes predstaví mobily Galaxy S20 a Galaxy Z Flip. Kedy a kde to môžete sledovať?
zdroj: samsung.com

Samsung dnes predstaví mobily Galaxy S20 a Galaxy Z Flip. Kedy a kde to môžete sledovať?

Dnes je jeden z najdôležitejších dní tohto roku pre spoločnosť Samsung. Organizuje konferenciu Galaxy Unpacked, na ktorej nám predstaví viacero nových produktov vrátane vlajkových lodí. Ak patríte k jeho fanúšikom, rozhodne by vám táto udalosť nemala uniknúť.

Konferencia Galaxy Unpacked sa bude konať v San Franciscu o 11. hodine miestneho času. V našom časovom pásme to bude o 20:00. Samsung bude vysielať predstavovanie aj online. Máte dve možnosti, ako celú konferenciu sledovať:

  • Prostredníctvom oficiálnej stránky samsung.com
  • Na oficiálnom YouTubovom kanále Samsung

O všetkých novinkách spojených s eventom Unpacked vás budeme samozrejme informovať. 

Na čo sa môžeme tešiť?

Samsung by nám mal dnes po prvýkrát oficiálne ukázať svoje nové vlajkové lode rady Galaxy S. Pôjde o tri rôzne modely – Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra, ktoré budú všetky podporovať novú generáciu 5G sietí. Dôležitou novinkou bude plynulejší 120Hz displej, ale aj výrazné vylepšenia zadnej kamery. Hovorilo sa, že Samsung by mal použiť až 108Mpx fotoaparát.

zdroj: @Onleaks, @Pricebaba

Zároveň sa dočkáme aj dlho očakávaného skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip. Ten bude iný ako jeho predchodca Galaxy Fold. Bude sa otvárať ako vyklápací mobil a ponúkne o niečo slabšiu výbavu. Zato chce ale fanúšikov osloviť podstatne lepšou cenou. Samsung už stihol zverejniť aj oficiálne promo video tohto mobilu na odovzdávaní Oscarov. 

zdroj: @reckless | Twitter.com

Popri smartfónoch ale nesmieme zabudnúť ani na prémiové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds+, ktoré ponúknu dlhšiu výdrž batérie a funkciu rušenia okolitého hluku. Možno by sme sa mohli dočkať aj inteligentných hodiniek Galaxy Watch 2, ale vzhľadom na málo únikov je to menej pravdepodobné.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Fun rádio