MOBIL.sk MOBIL.sk

Motorola Razr je dobre navrhnutý skladací smartfón, jeho odolnosť však má svoje limity (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Motorola Razr je dobre navrhnutý skladací smartfón, jeho odolnosť však má svoje limity (VIDEO)

Youtubový kanál JerryRigEverything sa dostal k novej Motorole Razr. Pri podrobnom skúmaní sa zistilo, že hoci je smartfón navrhnutý precízne, odolný je iba do tej miery, pokiaľ mu to dovoľuje jeho skladacia konštrukcia.

Zack z JerryRigEverything sa tentoraz pustil do Motoroly Razr. Keďže ide o prvý skladací model od Motoroly, preskúmal ho viac, než býva zvykom pri klasických smartfónoch. V priebehu pozorovania prišiel na to, že Motorola si naozaj dala záležať a v niektorých disiplínach model Razr svojou odolnosťou bežné smartfóny prekonal. Na strane druhej úplne pohorel v niektorých iných aspektoch.

Vo videu uvidíte, že telo Motoroly Razr pozostáva z veľkej časti z odolného kovu. Hoci Motorola siahla po prepracovanom skladacom mechanizme a tvrdí, že po zložení nie je medzi dvomi časťami smartfónu žiadna medzera, nie je tomu úplne tak. Zack skladací mechanizmus posypal štrkom, aby videl, ako sa bude správať v prípade, že by sa do neho dostali nečistoty. A hoci je skladací OLED displej pokrytý plastom, oheň zo zapaľovača mu neublíži. Veľmi citlivý je však na iný druh poškodenia. Presvedčte sa vo videu.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio