MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosti Huawei unikajú živé fotografie chystaných noviniek
zdroj:

Spoločnosti Huawei unikajú živé fotografie chystaných noviniek

Huawei patrí k najväčším svetovým výrobcom mobilov. Po období, keď podobne ako mnohé iné čínske značky vyrábala mobily a príslušenstvo pre tretie strany, má momentálne v portfóliu veľa úspešných modelov a milióny predaných kusov. Tieto štatistiky onedlho vylepšia ďalšie modely strednej triedy.

Huawei Mate 10

Evan Blass, človek, ktorý má k nepredstaveným mobilom veľmi blízko, na svojom twitterovom účte zverejnil fotografiu modelu Huawei Mate 10, ktorý by mal prísť s 5,9-palcovým Full HD IPS displejom, ktorý bude pokrývať jemne zaoblené 2.5 D sklo. Displej bude pokrývať celú prednú stranu zariadenia s veľmi tenkými rámčekmi okolo neho. Hoci fotografia nezachytáva zadnú stranu, mobil by mal byť vybavený novou generáciou duálnych fotoaparátov značky LEICA. Po jeho boku by mal byť predstavený aj model Huawei Mate 10 Pro, ktorý sa bude líšiť najmä použitou technológiou displeja. Ten dostane do vienka 5,9-palcový AMOLED displej s rozlíšením 2560×1440. K predstaveniu by malo dôjsť 16. októbra 2017.

zdroj: @Evleaks / twitter.com

Huawei G10

Jeseň bude u spoločnosti Huawei, zdá sa, veľmi rušná. Okrem spomínaných dvoch modelov by mal svetlo sveta uzrieť aj model G10. Ten bude disponovať displejom s pomerom strán 2:1, ktorý sme mohli vidieť u LG G6 alebo Samsungu Galaxy S8. O tomto modeli sa toho vie trochu viac. Procesor Kirin 659, 4 GB RAM, 5,9-palcový Full HD displej a batéria s kapacitou 3340 mAh. Telefón bude poháňať Android 7.1 Nougat s nadstavbou EMUI 5.1, ktorý určite čoskoro nahradí nový Android 8 Oreo. Huawei G10 by mal byť predstavený 22. septembra a s veľkou pravdepodobnosťou pôjde o smartfón určený výhradne pre čínsky trh. Modely Mate 10 a Mate 10 Pro by tak mohli byť práve jeho globálnou alternatívou.

huawei g10
weibo.cn

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio