Mobil.sk Mobil.sk

Na internete sa objavujú ďalšie koncepty iPhonu 9. Ako bude najlacnejší iPhone vyzerať?
zdroj: ConceptsiPhone / YouTube

Na internete sa objavujú ďalšie koncepty iPhonu 9. Ako bude najlacnejší iPhone vyzerať?

Azda na žiadny iPhone sa nečakalo tak dlho ako na nástupcu iPhonu SE. Doba však pokročila a tento model tak pravdepodobne preberie vzhľad iPhonu 8. Používateľom však ponúkne veľmi priaznivú cenu.

iPhone 9 by mal dizajnovo vychádza z iPhonu 8, no zároveň by mal zákazníkom ponúknuť niektoré dizajnové prvky iPhonov radu 11. Jedná sa o lesklý rám telefónu, matné sklo na zadnej strane a logo umiestnené v strede zariadenia. Vpredu však nájdeme klasický 4,7-palcový IPS LCD displej a čítačku odtlačkov prstov Touch ID v domovskom tlačidle.

Vnútro bude údajne osadené výkonným čipom Apple A13, takže konzervatívni majitelia obľúbených starších iPhonov 6, 6s, 7 alebo 8 tak konečne dostanú alternatívu so súčasným výkonom. Po kúpe by im toto zariadenie mohlo vydražať opäť niekoľko rokov a navyše s očakávanou cenou 399 ameriských dolárov, by im kúpa nového smartfónu od Apple ani nemusela nabúrať finančný rozpočet.

Na internete sa objavilo video od tvorcu s menom Mauro Battino, ktorý cez svoje youtubový kanál ConceptsiPhone demonštruje svoju predstavu o iPhone 9. Koncept vychádza s doteraz známych informácií a naznačuje, že vďaka mixu osvedčeného vzhľadu, nových dizajnových prvkov, ceny a veľmi slušného výkonu, by sa z iPhonu 9 mohol stať skutočný hit.

Na internete sa nedávno objavili aj slovenské koncepty dizajnu iPhonu 9. Priniesol ich portál svetapple, ktorý na rozdiel od videa vyššie z novších iPhonov prebral aj zaujímavý prvok skleneného rámčeka v okolí objektívu. Ten obsahujú aj súčasné iPhone radu 11. Ktorý z dizajnov sa vám páči viac?

iPhone 9 (5 obrázkov v galérii)

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Fun rádio