MOBIL.sk MOBIL.sk

Ruská spoločnosť upravila iPhone 11 Pro do podoby futuristického auta Tesla Cybertruck
zdroj: Caviar

Ruská spoločnosť upravila iPhone 11 Pro do podoby futuristického auta Tesla Cybertruck

Značky Apple a Tesla prinášajú vo svojom segmente skutočné inovácie. Ruská spoločnosť Caviar sa preto rozhodla spojiť to najlepšie z oboch svetov.

Ak by sme mali menovať dve spoločnosti, ktoré si v dnešnej dobe zaslúžia prívlastok "vizionárske", určite by sme zvolili firmy Apple a Tesla. Obidve totiž vo svojom segmente prinášajú produkty, ktorých vlastnosti či dizajn dokážu prekvapiť, šokovať a následne zadefinovať vlastnosti pre celý segment, v ktorom pôsobia. Tohto si je vedomá aj ruská spoločnosť Caviar a zrejme preto sa rozhodla spojiť technológiu a dizajn týchto firiem do jedného celku.

caviar cyberphone
zdroj: Caviar

Caviar je firma, ktorá sa venuje modifikáciám a úpravám najdrahších smartfónov a ich telá oblieka do tých najluxusnejších materiálov ako sú zlato, platina, koža či drahé kamene. Výsledkom sú okázalé zariadenia, ktoré Caviar predáva za astronomické sumy. Nie je tomu inak ani v tomto prípade. Spojením iPhonu 11 Pro a dizajnu auta Tesla Cybertruck vznikol luxusný Cyberphone.

Cyberphone môže byť vytvorený z iPhonu 11 Pro alebo 11 Pro Max. Jeho telo je tvorené z luxusného titánu a krivky zariadenia už na prvý pohľad odkazujú na futuristický automobil Tesla Cybertruck. Súčasťou smartfónu je aj sklápateľná predná časť, ktorej prímárna funckia je chrániť displej, no po zložení dokáže poslúžiť aj ako stojan pre Cyberphone. Tento element je prevzatý práve zo Cybertrucku. Skladacia strecha u neho plní funkciu prístrešku v prípade, že by si jeho používateľ chcel z auta urobiť nocľaháreň.

caviar cyberphone
zdroj: Caviar

Zaujímavosťou pri tejto konkrétnej modifikácii je fakt, že spoločnosť nezverejnila jeho cenu. Caviar si za svoje výtvory nemá problém pýtať ani sumy okolo 100 tisíc dolárov, v tomto prípade však na webe spoločnosti svieti fráza "kontaktujte nás kvôli cene". Smartfón Cyberphone bude vyrobený v počte iba 99 kusov, takže aj keď na jeho výrobu neboli použité materiály akozlato či diamanty, pôjde o veľmi exkluzívny kúsok.

cyberphone caviar
zdroj: Caviar

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio