MOBIL.sk MOBIL.sk

Spotify si budete môcť pustiť priamo v navigácii Waze už aj v iOS
zdroj:

Spotify si budete môcť pustiť priamo v navigácii Waze už aj v iOS

Šoféri si už čoskoro budú môcť púšťať hudbu priamo v navigácii Waze. Odpadne tak potreba otravného prepínania medzi aplikáciami.

Táto integrácia iOS aplikácií bola oznámená včera na oficiálnom blogu spoločnosti Waze. Umožní používateľom navigácie ovládať hudobné funkcie priamo z prostredia Waze. "Nie je potrebné žiadne nastavovanie. Už žiadne otravné prepínanie medzi aplikáciami, keď šoférujete," píše sa v blogovom príspevku na oficiálnej stránke Waze.

Waze pre iOS vám po novom umožní:

  • prepínať medzi aplikáciami jediným kliknutím
  • vyberať pesničky na prehratie
  • pozrieť si informácie o prehranej hudbe
  • pristupovať k odporúčanej hudbe navrhovanej priamo pre vás

Aktualizácia zároveň znemožní vodičom počúvajúcim hudbu cez Spotify, aby počas jazdy upravovali playlisty. Bude však možné nastaviť automatický začiatok prehrávania hudby pri spustení navigácie. Samozrejme, pokiaľ sa vodič v aplikácii označí ako spolujazdec, bude môcť v hudobnej knižnici alebo v playlistoch vyhľadávať aj počas brázdenia ciest a diaľnic, ale to nikomu neodporúčame v rámci bezpečnosti jazdy. Aplikácia Waze pre Android dostala túto funkciu už pred 6 mesiacmi a spoločnosť sľubuje, že majitelia zariadení s operačným systémom iOS sa dočkajú o pár týždňov.

Najnovšie z kategórie: Waze

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio