MOBIL.sk MOBIL.sk

VIDEO: Mužovi sa na obrazovke iPhonu objavil zelený pás! Pozrite sa, ako vtipne to využil
zdroj: reddit.com

VIDEO: Mužovi sa na obrazovke iPhonu objavil zelený pás! Pozrite sa, ako vtipne to využil

Ako sa to zvykne hovoriť? Keď ti život ponúkne citróny, urob si z nich limonádu (alebo originálne pozadie na svoj iPhone).

Mužovi, ktorý vystupuje na Reddite pod menom u/MotherOfAnOP sa stala vec, ktorá nepoteší zrejme žiadneho majiteľa smartfónu – poškodila sa mu obrazovka. Na ľavej strane jeho iPhonu sa mu začal zobrazovať výrazný zelený pás, ktorý sa tiahne cez celú výšku displeja. Namiesto toho, aby smartfón odniesol do opravy, sa to ale rozhodol originálne využiť.

Pravdepodobne je veľkým fanúšikom filmov Star Wars, pretože ako pozadie iPhonu si nastavil Luka Skywalkera z Hviezdnych vojen, ktorý drží v rukách svetelný meč. A práve tento svetelný meč tvorí zelený pásik na poškodenom displeji. 

zdroj: u/MotherOfAnOP | Reddit

So svojim dielom sa pochválil na Reddite a ostatní užívatelia si jeho kreatívne vyriešenie problému okamžite zamilovali. Mnohí napísali v komentároch, že ich smartfóny majú podobný pás a radi sa inšpirujú. Našli sa dokonca aj takí, ktorí sa dušovali, že svoj mobil rozbijú, aby mohli tento nápad použiť. To vám ale, samozrejme, robiť neodporúčame.

zdroj: reddit.com

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio