MOBIL.sk MOBIL.sk

Zahrajte si hru, do ktorej Google ukryl dátum svojej najväčšej konferencie roku 2020
zdroj: Google

Zahrajte si hru, do ktorej Google ukryl dátum svojej najväčšej konferencie roku 2020

Google sa rozhodol zverejniť dátum tohtoročnej konferencie I/O. Aby to ale nebolo také jednoduché, pripravil si pre svojich fanúšikov logickú hru, ktorá im tento dátum povie.

Hry od Google, ktoré prezrádzajú dátumy pre konferenciu I/O sa už stali tradíciou. Ani tento rok to nebolo inak a spoločnosť zverejnila logickú mini hru zasadenú do prostredia vesmíru. Úlohou hráčov bolo spoločnými silami pomôcť obnoviť intergalaktickú satelitnú sieť. Až potom sa im zobrazí presný dátum konferencie.

Konferencia I/O je najväčšou udalosťou spoločnosti Google, na ktorej predstavuje svoje najčerstvejšie novinky v oblasti softvéru aj hardvéru. Minulý rok sme sa napríklad dočkali odľahčených smartfónov Pixel 3A a Pixel 3A XL spolu s ovládačom pre inteligentnú domácnosť Nest Hub Max. Zároveň nám predstavili novú generáciu Google Assistanta, integrácie rozšírenej reality do Google Maps a mnoho ďalších noviniek. 

Logická hra bola vyriešená v priebehu niekoľkých hodín | zdroj: google.com

Ak ste na tento článok klikli, aby ste sa dozvedeli samotný dátum, nebudeme vás dlho napínať. Hráčom sa podarilo vyriešiť celú hádanku v priebehu niekoľkých hodín. Google I/O 2020 sa bude konať: 

12 – 14. mája 2020

Pokiaľ ale máte radi výzvy a nerobí vám problém Angličtina, logickú hru si môže stále zahrať – aj keď už bola satelitná sieť obnovená a s ňou aj odhalený dátum. Nájdete ju na tomto odkaze.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio