MOBIL.sk MOBIL.sk

Zeleného iPhonu 12 Pro sa tento rok nedočkáme. Apple ale pripravuje úplne novú farbu
zdroj: Apple (upravené)

Zeleného iPhonu 12 Pro sa tento rok nedočkáme. Apple ale pripravuje úplne novú farbu

Minulý rok nám Apple predstavil novú sériu iPhonov 11 a spolu s ňou aj úplne nový farebný odtieň. Drahšie modely iPhone 11 Pro a 11 Pro Max sa predávali v zelenej farbe, ktorú spoločnosť nazvala „Midnight Green.“ Novou farbou trafili klinec po hlavičke a fanúšikovia sa šli „potrhať,“ aby získali iPhone v netradičnej zelenej farbe.

Pre všetkých fanúšikov Midnight Green, ktorí uvažujú, že si po septembri kúpia nový iPhone 12 Pro ale máme zlú správu. Podľa najnovších informácií nám Apple neplánuje priniesť tohtoročné iPhony v zelenej farbe. Informoval o tom redaktor XDA Developers, Max Weinbach, v spolupráci s YouTubovým kanálom EverythingApplePro

zdroj: EverythingApplePro | youtube.com

Apple údajne nahradí zelenú úplne novou tmavou modrou farbou s názvom „Navy Blue.“ EverythingApplePro vytvoril koncept modrého iPhonu 12 Pro, vďaka čomu si môžeme predstaviť, ako bude vyzerať. A ak mám povedať za seba, na fotografii vyzerá minimálne tak dobre ako Midnight Green. V prípade, že iPhone 12 Pro bude vyzerať takto, môžeme zrejme očakávať podobný záujem ako o zelenú farbu.

Aj keď ide o informácie, ktoré spoločnosť Apple oficiálne nepotvrdila, môžeme im dôverovať. Max Weinbach má za sebou viacero presných predpovedí a únikov z technologických spoločností. Minulý rok napríklad informoval o tom, že iPhone 11 bude dostupný v svetlo zelenej farbe, čo sa v konečnom dôsledku aj potvrdilo. 

zdroj: EverythingApplePro | youtube.com

Do predstavenia novej série iPhonov ešte ale zostáva veľa času. Môžeme očakávať, že ako sa bude dátum uvedenia blížiť, postupne sa začne vynárať viac informácií aj o tejto novej farbe. Pripomíname, že len pred pár dňami sa na povrch dostali nové informácie, podľa ktorých nám Apple tento rok plánuje priniesť až 5 nových iPhonov. Ten prvý, iPhone 9, by mal prísť už o pár týždňov.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio