MOBIL.sk MOBIL.sk

Pravdepodobne najlepší skladací smartfón Motorola Razr sa začne predávať vo februári
zdroj: Motorola

Pravdepodobne najlepší skladací smartfón Motorola Razr sa začne predávať vo februári

Motorola Razr nie je prvým skladacím smartfónom na svete. Spoločnosť predbehli dvaja väčší výrobcovia Samsung a Huawei. Avšak, aj napriek tomu sa môže stať prvým skutočne úspešným komerčným smartfónom s ohybným displejom.

Fanúšikom sa totiž Motorola Razr páči viac ako konkurenčný Galaxy Fold či Mate X. Prichádza s rozdielnou konštrukciou a displejom, ktorý sa vyklápa. Zároveň sa bude predávať za podstatne nižšiu cenu. Vďaka tomu má Razr ambíciu stať sa (zatiaľ) najlepším skladacím smartfónom. Dôkazom toho je aj fakt, že kvôli nadmernému záujmu musela spoločnosť Motorola jeho predaj doložiť.

zdroj: Motorola

Predobjednávky mali pôvodne začať 26. decembra, no spoločnosť to musela presunúť. Podľa najčerstvejších informácii by nový dátum spustenia predobjednávok mal byť 26. január. Smartfón sa bude dať objednať priamo cez oficiálnu stránku Motorola.com. Do obchodov by mal doraziť o dva týždne neskôr, 6. februára.

Motorola Razr by sa mala predávať v celej Európe vrátane Slovenska. Cena by sa mala pohybovať na úrovni 1500 eur. To sa môže zdať ako priveľa, obzvlášť pri pohľade na výbavu tohto mobilu. Stále je to ale výrazne výhodnejšia ponuka, ako smartfóny od Samsungu či Huawei.

zdroj: Motorola

Novinka sa môže pochváliť veľkým 6,2 palcovým AMOLED displejom, ktorý sa v strede ohýba. Na vonkajšej strane sa nachádza menšia, 2,7 palcová obrazovka. Poháňaný je procesorom strednej triedy Snapdragon 710 a 6GB pamäťou RAM. Predná kamera má rozlíšenie 5 megapixelov a jediný fotoaparát na zadnej strane 16 megapixelov. Viac sa o Motorole Razr dočítate v našom samostatnom článku.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Motorola

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio