MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung Galaxy S20+ sa objavil v živom videu!
zdroj: Maxwell Weinbach / YouTube

Samsung Galaxy S20+ sa objavil v živom videu!

Video v podstate potvrdzuje doterajšie špekulácie a vizualizácie a ukazuje, ako bude chystaná novinka od Samsungu pôsobiť v rukách.

Samsung sa chystá predstaviť najnovšie verzie svojich vlajkových lodí radu Galaxy S už 11. februára, no v podstate sme sa už o nich dozvedeli takmer všetko. Okrem informácií sa objavili aj vizualizácie, ale tie mohli byť vytvorené umelo. Po niekoľkých nekvalitných fotografiách však prichádza niečo, čo v podstate potvrdzuje, že budúce vlajkové lode značky Samsung sa budú podobať tomu, o čom sme sa niekoľko mesiacov dozvedali. Web 9to5Google zverejnil video zachytávajúce chystaný model od Samsungu.

13-sekundové video zobrazuje Samsung Galaxy S20+ v rukách človeka. Video nám zariadenie ukazuje zo všetkých strán a po rozsvietení videa je zjavná aj prítomnosť úplne nového ultrazvukového senzora pre rozpoznávanie odtlačkov prstov, ktorý bude opäť umiestnený pod displejom. Displej má tenké rámčeky a tiež dieru pre selfie kamerku. Zadná strana zas pre zmenu ukazuje dizajn fotoaparátov usporiadaný do obdĺžnika. Tak čo? Tešíte sa na nové Samsungy radu Galaxy S?

zdroj: Maxwell Weinbach / YouTube

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio